Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz, ha 23 évesen nem dolgozom...

Gáz, ha 23 évesen nem dolgozom, nem járok egyetemre, de okj-t tanulok?

Figyelt kérdés
Ennyi idősen már illene dolgozni ikola mellett is?

2020. nov. 20. 18:32
1 2
 11/17 October15 ***** válasza:

Én nem, az ösztöndíjakból stb bőven van elég pénzem arra hogy ne legyen gondom. Mármint nyilván nem járok Borkaizni az adriára de nincs is rá igényem szóval meh. :D Dolgozok majd eleget ha végeztem az egyetemmel + bőven elég meló 4,92-es átlagokat hozni szóval most csak azért nem fogok elmenni dolgozni mert fuh x éves vagyok hát akkor dolgozni kell. :D


10.: Elmondanád nekem, hogy pl nekem mint majdani történésznek mit segít az ha mondjuk felszolgálóként dolgoznék vagy valami hasonló? :D Tudod nem mindenki arra a szintre lő ahol úgynevezett "munkatapasztalat" kell, nekem egyetlen dolog fog kelleni: tudományos teljesítmény pl publicisztikák formájában. Amire pedig az MA és PhD képzésem alatt nem, hogy lehetőségem lesz de konkrétan utóbbi erről szól, szóval effektíve elvárás. :D

2020. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is 23 éves vagyok és okj-zom. Egyáltálán nemtartom gáznak. Mivel vendéglátást tanulok el se tudok helyezkedni a korona miatt.
2020. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

11: hidd el, hogy rengeteget tanulsz belőle, es a penznek is jó helye lesz. Ne a kifogásokat keresd, meg hogy miert NE csinalj valamit.


Üdv: egy fiatal egyetemi prof, aki amerikai egyetemen doktorizott, de volt hogy honapokat takaritott, felszolgált, stb.


Ui: több tortenesz vegzettsegu ismerosom dolgozik pincérként, mint torteneszkent. Lehet nem art a gyakorlat.

2020. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 October15 ***** válasza:
7%

13.: Elbírom képzelni mennyit tanulhatok belőle... :D Gondolom a biográfia vagy városhierarchia vizsgálatoknál marha fontos lesz, hogy milyen jól tudok asztalok között rohangálni. :D Ha ez bármilyen átfedésben van a kutatással és a tanítással felétek akkor kérlek adj egy irányítószámot, hogy messzire elkerüljem. XD


Fiatal és professzor 1 mondatban? :D A legfiatalabb akit az egyetememmen ismerek a 40-es éveiben lett prof. :D Jó mondjuk amcsiba perpill a lakosságszám esik mint Venezuela GDP-je szóval biztos van üresedés.


Tekintettel arra, hogy az MA-val párhuzamosan elkezdem a pszichológiát is mert a biográfiához az jól jön így annyira azért nem aggódok. :D Amúgy üzenem az ismerőseidnek, hogy érteni is kellene ahhoz amit tanultak nem csak melegedni járni be és akkor nem pincérkednének történészként. :D Vagy a BA diplomának látszó tárggyal a kezükben még ne hazudják magukat történésznek. :D Mondjuk a PhD abszolotórium után már beszélgethetünk arról, hogy történészek. Főleg hogy Magyarországon jogilag még a PhD is hallgatói jogviszonynak számít. :D

2020. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen kezdtem dolgozni, akkor kaptam meg a diplomámat. Iskola mellett nem dolgoztam.
2020. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Kifogas az mar megy de a munka budos ertem. Nincs tobb kerdesem
2020. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
OKJ vagy nyelvtanulás mellett én is keresnék valami melót - más kérdés, hogy mostanában ez kinek is sikerül, mert egyre több a munkanélküli.
2020. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!