Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más mit tett/tenne hasonló...

Más mit tett/tenne hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Gyűlölök bejárni a munkahelyemre. Reggelente mielőtt elindulok rendszeresen öklendeznem kell és már hánytam is miatta. Hatalmas problémák vannak az ottani közösségben, amit néhány bizonyos ember okoz, és a vezetőség nem törődik vele.



Azért nem tudom rávenni magamat a felmondásra, mert nem tudnék jobban fizető állást találni, a bejárás is könnyen megoldható, meg a munkával se lenne alapvetően bajom, és nagyon nehéz volt ilyet találni.


Viszont tiszta ideges vagyok miatta munkaidőn kívül még hétvégén is, és így vasárnap délután/este már az élettől is elmegy a kedvem, mert kezdődik egy újabb hét.



2020. nov. 22. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Pedig felmondás


Érdekes, hogy mindig a főnök meg a másik a hibás ilyen esetben és a kérdező 100% vétlen áldozat.

2020. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyedül a véleményemmel, nem tudom másokat mennyire visel meg, de azt hiszem őket is leginkább a viszonylag magas fizetés marasztalja.
2020. nov. 22. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a részleteket és nem is érdekel, viszont ha tényleg így jársz be, rá fog menni az idegrendszered. Kaphatsz egy pajzsmirigy zavart, és életed végéig szedheted a gyógyszereket, vagy kaphatsz egy jó kis gyomorbajt, pl fekélyt. Azt a fájdalmat nem kívánom senkinek, olyan érzés mintha kilyukadna az ember gyomra, és nem múlik el
2020. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!