Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ciki, hogy majdnem...

Nagyon ciki, hogy majdnem elsírtam magam a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2 másik kollégával dolgoztam egy irodában. Miután többször egymás után én kaptam meg a nagyobb projektet, elkezdtek szekálni, kibeszéltek, úgy mintha ott se lennék, nagyon csúnya dolgokat mondtak rám, volt, hogy le is hülyéztek. És mikor egyszer odaszóltam nekik, úgy csináltak, mintha nem rólam lenne szó, de tudtam, hogy rólam beszélnek, még ha nem is mondták ki a nevemet. Mindenki utálta őket, még a főnök is, aki ezt nem is rejtegette előttük, de elküldeni nem tudta őket, mert határozott idejű szerződésük van. Viszont éreztette velük, hogy nem szívesen foglalkoztatja őket, amiért aztán rajtam verték le a port, amint hárman maradtunk bent. 3 hónapig bírtam, míg elhatároztam, hogy átkéretem magam. Ez annak hatására történt, hogy arra mentem be, hogy az asztalomon szét volt túrva minden. Ugyanis én előző nap rendet tettem az irattartók között, és felírtam mindegyikre, hogy miben mi található. Másnapra ez szét volt szórva az asztalomon, és arról beszéltek, hogy nem hülyék ők, hogy rá kell írni, hogy mi található benne, mert ők maguktól nem tudják? Mintha ott se lennék. Nagyon rosszul esett, és akkor mentem a főnökhöz, hogy átkéressem magam. De a főnököt nem találtam, helyette a helyettese volt bent, és mivel látta rajtam, hogy teljesen ki vagyok, faggatózott mi a baj. Elmondtam neki mindent, ami 3 hónap alatt gyűlt bennem, és amit lenyeltem, és a végére könnyek gyűltek a szemembe, de nem sírtam. Viszont ő mondta, hogy sírjak nyugodtan ha jól esik, ő majd intézkedik, hogy elkerüljek tőlük. Aztán végül nem sírtam el magam, összeszedtem magam. Viszont ismerem ezt a kollégát, és tudom hogy olyan, hogy mindenkinek elmeséli mi volt, és a végén már az lesz a történet, hogy elsírtam magam a főnök előtt.... Tudom, munkahelyen nem illik az ilyen, de én iskolában is az a fajta voltam, akit bántottak. Nem tudtam kiállni magamért, otthon is vertek, egyszerűen ilyen vagyok. Gyenge ember vagyok, nem vagyok az, aki odamegy az őt bántókhoz és behúz nekik egyet, hogy mit mondtál?? Nem tudom mit gondolnak ezután rólam a kollégák, bevallom még nem is mertem arra járni azóta. Szerintetek nagyon gáz, ha valaki ilyen gyengének mutatkozik? Ti mit gondolnátok egy ilyen kollégáról?

L/23


2020. nov. 22. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, túl fiatal vagy még, hogy magadtól tudd ezt, de egy a lényeg : soha ne érdekeljen hogy más mit gondol rólad. Te magaddal legyél jó viszonyban, a többit engedd el...az már nem a te problémad, hanem az oveke.
2020. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Semmi gond nincs ezzel, a főnököd ezek szerint melletted áll. :)


A kollégáid viselkedése ciki... Szétdobálni az iratok, atyaég, mint az óvodában...

2020. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de mostmár ügyes vagy nőj fel.

Ne hagyd magad.

Ha tudod, hogy a főnökök is melléd állnak miért nyitod ki a szád?


Persze, hogy híre megy.

Tedd magad próbára.

Itt az idő.


Menj oda hozzájuk, de legyél nagyképű beképzelt.

Szólj be nekik.

2020. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez van, amikor nők dolgoznak együtt.
2020. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul esnek ezek a dolgok másnak is,akár milyen fura én 20F létemere sírtam el magamat szintén a főnknek,volt egy ember aki engem irányított és sokszor ki beszélt mindenkinek ami furcsa módon de rosszul esett 1 évig bírtam.

Ezt az ember többen nem szerették de el küldeni nem fogják mert amit csinált ahoz értett,de sok emberrel soha sem jött ki és mindig volt rá panasz de annyira jól végezte azt a munkát hogy nem küldték el.

Mások is mondták ő sajnos ilyen és nem egy emberrel volt már gondja,inkább ott hagytam.

Szerintem nagyon jól tetted hogy el mondat a főnöknek,nem kell be húzni ezeknek az embereknek igaz jobb ér lenne de inkább el kell felejteni,ha nagyon megviselt akkor pszichológushoz is el mehetsz.

Nem gáz,ők a gázak hogy ilyeneket művelnek felnőtt létükre,irigykednek is ahogy sajnos ebben az országban elég sokan.

Menj oda a többiekhez nyugodtan,nem minden ember rossz.

Sajnos sok esetben minden embert ki beszélnek a háta mögött.

22F

2020. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
A helyettes nem téged fog kibeszélni, hanem a két gyökeret. Dedós a viselkedésük.
2020. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hogy csak nagyon hasonlít a sztori vagy te vagy az a teljesen kattant kérdező, aki mániákusan utálja két kolléganőjét, ezért dugni akar a főnökkel, hogy kirúgja őket, de ha igen akkor kezeltesd magad. Ha nem akkor pedig egyszerűen ne stresszelj ennyit, mert rámegy az egészséged. Ha rosszul érzed magad mondj fel, ha annyira nem, hogy felmondj vagy annyira kell a pénz akkor meg viseld el. Más is sírt már a munkahelyén (én is), aztán az élet ment tovább...képzeld kb. 5 másodpercig foglalkoznak vele az emberek, aztán senki le se szarja.
2020. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Te vagy az a személy aki mostmár csak egyedül van mert átt helyezték?

Egyébként pár másodperc kell aztán le kakílják az emberek ezeket a dolgokat.

2020. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!
2020. nov. 22. 23:49
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Az vagy, amit magadnak mondogatsz.
2020. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!