Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehet bortonbe dolgozni?

Milyen lehet bortonbe dolgozni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 07:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm volt, neki nem tetszett, azt mondta, hogy elkezdett ott becsavarodni, számára ingerszegény volt. Dehát, ez nem jelenti azt, hogy másnak ne lehetne jó, dolgoznak ott is, szóval, biztos van olyan, akinek ez megfelelő.
2020. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Már most mondom hogy ha ese oda mész melózni,havi szinten szép számmal lehet túlórázni ha nem akarsz akkor is kell,több felelősség a fizud meg a béka se.ge alatt van.
2020. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én Franciaországban dolgoztam börtönben, de nem hiszem hogy jelentős eltérés lenne a francia meg a magyar börtön között(vagyis kijavíthattok ha ebben több tapasztalatotok van, de én még soha nem jártam magyar börtönben) Amúgy az egyetemenet is Franciaországban végeztem és egy nagyvárosi börtönben helyezkedtem el mint pszichológus. Na azt mármost leszögezném hogy nem minden egyes rabbal beszéltem, mivel egy pszichológusra 10-15 rab volt osztva. A rabok között volt aki "csak" azért ült mert a beteg testvérének lopott nagy értékben gyógyszert, de ugye nem tudta kifizetni a megajánlott összeget szóval inkább leülte. Volt olyan aki agyonverte az anyját, volt olyan akit kábszerért csuktak le stb.. Szóval nagyon összetett volt az a csoport akivel foglalkoztam, de mégis érdekes volt hallgatni az élettörténetüket, hogy mi vezette őket ideáig, hogy mi játszódott le a fejükben mikor ezeket a dolgokat megtették. Az tény és való hogy nagyon hamar ki lehet égni, nekem is volt olyan hogy egy-egy beszélgetés után csak bementem az irodába és egy 20 percig néztem ki a fejemből mert nem tudtam feldolgozni amit hallottam. Meg azért valamilyen szinten ijesztő is egy olyan emberrel szemben ülni (x méter meg van határozva hogy annyit kell kihagyni közted meg a rab között) aki 4 hónapja kalapáccsal szétverte valaki fejét. Igaz mindig volt bent két őr akik nagyon profin végezték a munkájukat, le sem vették a rabról a szemüket, de azért nah, elég para volt. Az első hetemen volt egy olyan eset is hogy az egyik rab elindult felém, és hiába volt összebilincselve a keze olyan hévvel jött hogy azt hittem ott szarom össze magam. Rögtön kiugrottam a székből, de addigra már az őrök nyomták is neki a falnak.
2020. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!