Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem tudok együtt dolgozni...

Girlll3 kérdése:

Ha nem tudok együtt dolgozni a kollégáimmal mondjak fel?

Figyelt kérdés
Határozott idejű szerződésem van. Munkában még csak-csak segítenek. De sose beszélgetünk és keresztül néznek rajtam. A stílusuk is fura. Csak akkor azt nem értem, miért nem rúgnak ki. A munkám is kritizálják. Gondoltam arra is, hogy máshova átmegyek. Vélemény? Tanács?

2020. nov. 27. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Határozott idejű szerződést körülményes felmondani. Ha nincs olyan sok hátra, bírd ki!
2020. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es! Akkor emiatt nem mondanak fel?
2020. nov. 27. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, azon esetleg elgondolkodtál, hogy Te mit tehetsz az ügy érdekében? Ha nem beszélgetnek Veled, Te próbáltál kezdeményezni, elmondtad, hogy ez Téged zavar és neked szükséged lenne egy kicsivel több kommunikációra? Ha kritizálják a munkádat, feltetted magadnak a kérdést hogy mennyire volt jogos a kritika? Ha az volt, próbáltál törekedni arra, hogy javíts a teljesítményeden, vagy a munkád minőségén, kértél ehhez esetleg visszajelzéseket, támogatást? A felmondáson való gondolkodás előtt, először ezeken a pontokon érdemes végig menni...
2020. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam a kollégák pont nem szempont ilyen téren, az előző munkahelyemen nem jöttem ki senkivel, de nem érdekelt. Viszont ha zavar akkor megfogadhatnád az előző tanácsát, valami oka csak van a viselkedésünkek. A határozott szerződéseket tényleg körülményesebb felbontani, nem tudom mennyi van hátra, de talán kibírod.
2020. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as! Köszönöm a tanácsot. Igen, igyekszem, és el is gondolkodtam rajta. Nem szívesen hagynám ott a munkahelyem, most különösen nehéz lenne újat találni, ahol a fizetés elfogadható, a munkakörülmények normálisak és be vagyok jelentve.
2020. nov. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!