Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nagyon gàz, ha miattam nem...

Az nagyon gàz, ha miattam nem tudott valaki enni?

Figyelt kérdés
A hàztartàsunkban besegìt, elfelejtettem ma hellyel meg ètellel kìnàlni. Àltalaban anyàm szokta, de ő ma nem èrt rà. Akkor szokott az illető enni, mikor nem vagyunk a nappali/ètkező rèszen, hogy ne zavarjuk. Ìgy 4 òràn àt nem evett ma miattunk.
2020. nov. 27. 20:12
A kérdező szavazást indított:
gáz- neked kellett volna odafigyelni
nem gàz- felnőtt ember, oldja meg, vagy szòljon, ha enni akar
19 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Ha számított rá, hogy kap enni, akkor tényleg gáz, hiszen ha tudja hogy ez lesz, akkor esetleg hoz valamit, de meg lehetett volna beszélni veled ezt az egészet, szóval nem csak a te hibád
2020. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik munkahelyemen a cég fizette nekünk az ebédet, szerződésük volt egy kifőzdével, akik a munkahelyre hozták az ételt. Ezért csak azok vittek magukkal ebédet otthonról, akik ételallergia miatt nem ehettek bármit. Étkezdék messze voltak. Egyszer összeveszett a cégvezetés ezzel a kifőzdével és nem hozták nekünk a megrendelt ebédet.

Ezt csak azért írtam le, mert itt is volt egy szokás, amire számítottunk, és nem is nagyon volt alternatíva.

Szóval ha úgy szokta meg, hogy szokott kapni enni, akkor meg kellett volna kínálnod.

2020. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!