Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A közös megbeszélésen a...

A közös megbeszélésen a cégnél előhozzam a főnöknőnek,hogy a céget nem lehet szubjektivitásra alapozni?

Figyelt kérdés
Gondok vannak a cégnél a munkatársak és az eltérő munkaszokasok miatt így a munkamegosztás sem egyenlő...és hiába van csapatmunkának nevezve ez nem az,ez individuális munka és itt így nem lehet dolgozni.Főleg úgy nem lehet,hogy van aki kihúzza magát és lényegtelen dolgokba kezd amikor van mit csinálni mert drasztikusan megnövekedett a munkamennyiség.Nekem volt például olyan délelőttöm amikor senki se fogott hozzá a munkához így átvettem azon a napon az ő módszereiket és jól szét is esett minden maradt sok minden délutánra és ezt csinálom beosztok magamnak munkát annak mértékében a másik mellettem mit csinál .A főnöknő kezdi elérni a fizikai határait ami nincs megcsinálva rá marad...meg a második váltásban levő munkásra és az sok.Túl ráhagyott mindent bizonyos kollégákra és szubjektív érzésekre nem alapozhat. Ez munkahely nem lazuló központ csakhát mit lehet tenni ha a vezető is így viselkedik lemegy alfába velük.Neki az a vezetői stílusa ő nem mondja meg senkinek mit csináljon. Nagyon gyenge kezekben van a cég és ha a vezető is leül telefont nyomkodni és nem a munkával kapcsolatos dolgokat hanem facebookot,vibert amikor televagyunk munkával meg úgy áll hozzá a sok munkához,hogy akkor kezdeznek elmegy ennivalót venni közben meg beszalad egyszerre négy kliens akkor pocsolyába fogunk ücsörögni. Bizonyos dolgokat már mondtam neki,kérte írja meg neki mindenki mi a gond a cégnél és lesz közös megbeszélés.Csak nem hiszem,hogy lesz változás itz az a gond a vezető egyben a tulaj is.

2020. nov. 28. 10:11
 1/1 A kérdező kommentje:
Annyit eddig elertem,hogy az egyik kolléga kapott feladatot,hogy -bővítse a tudását a másiknsk meg megmondta em fizeti tovább a nem dolgozást. Ha lehet hinni neki mert ez a nő már sokat veszített a hitelességéből a szubjektivitásra miatt amúgy amit ígért pénzt,ünnepeket szabadnapokat azt megadja.
2020. nov. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!