Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek elnézést kérjek a...

Szerintetek elnézést kérjek a főnökömtől? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
‘Édesanyámmal’ egy helyen dolgoztunk, ő 2 hete felmondott mert bekattant. Ma elszólta magát hogy valamit írogatott a főnöknek, szóval beléptem a facebookjába és nem hittem a szememnek. Amióta felmondott heti szinten írogatott a főnöknek, ma például azt, hogy nyugodtan rúgjon ki engem, meg hogy az ő hibája hogy olyan autót vettem amilyet mert szarul fizet. A főnök nem reagált a régebbi üzenetekre semmit, de a maira küldött egy like jelet. Nem tudom mitévő legyek, nem akarom elveszíteni az állásom ebben a járványhelyzetben. Szerintetek bemenjek hozzá az irodába és elnézést kérjek tőle anyám nevében, vagy ne? Ha igen akkor mit mondhatnék?
2020. nov. 28. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen miatt nem is rúghat ki.

Ahhoz meg kell indokolni hogy valakit kirúgjanak, kivéve ha próbaidős vagy, legalább is én így tudom.

Nem neked kell elnézést kérni hanem anyudnak.


#7-8: micsoda tudálékos iromány :D több hülyeséget nem tudtál összehordani? :D fáj elolvasni

2020. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Update: ma előbb eljöttem a munkából (már ledolgoztam előre) és amikor mentem ki pont szembejött velem a főnök. Nagyon csúnyán nézett és alig akart visszaköszönni.:(
2020. nov. 30. 11:05
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem tudja hogy előre ledolgoztad, azt hitte lógsz a munkából :D

vagy édesanyád durvább dolgokat írt :D

de lehet tök más dolog miatt volt mérges.

2020. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy anyád kamuzott, hogy mondtál róla valamit, de úgyse vallanád be;


de egyébként szal lehet valószínűbb, hogy elfelejtette, hogy már ledolgoztad; és meg van beszélve, hogy már korábban elmész aznap.

2020. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!