Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm egy kicsit hülyének...

A főnököm egy kicsit hülyének néz minket?

Figyelt kérdés

Nyár óta minden szombaton mennünk kell dolgozni mind a három műszaknak. (ropi gyártó cég) Egyszer sem volt leállás hiába van most ez a koronavírus. Nem is ez a lényeg hanem hogy tegnap közölték velünk, hogy vasárnap is mennünk kéne dolgozni.

Nálunk a vasárnapot borítékba fizeti ki és 15 ezer szokott lenni, de közölte, hogy nem fizet hanem rendes szombati napnak számolja el.

A másik opció: átutalja a 15 ezret, de abból ugyanúgy levonnak tehát ezzel sem vagyunk előrébb.

Hogy lehet egy főnök ilyen?

Egyáltalán lehet ezt csinálni? Hogy vasárnap is dolgozunk, de szombati bért kapunk rá?

Nem is az, hogy megbecsülné az embereit, dehogy. Inkább hülyének vagyunk nézve és dolgoztat minket éjjel nappal. Volt olyan hetem, hogy csak szombaton nem mentem dolgozni. Vasárnap este 10 után hazaérte és másnap reggel 5 után már mehettem is..



2020. nov. 25. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nincs hivatalosan, hogy szombati meg vasárnapi fizu.
2020. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy bónusz, de szerintem érthető volt, mindegy. A vasárnapot meg mondtam, hogy arra 15 ezret kapunk borítékba.
2020. nov. 25. 18:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van hétvégi pótlék és túlóra.
2020. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj hogy kormányunk a rabszolgatorvennyel teret ad az ilyen mocsok vallalkozoknak.
2020. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De tehet ilyet?

Hogy nem fizeti ki a vasárnapot ahogy szokta borítékba hanem mintha szombati nap lenne?

Kicsit röhej.. örülnie kéne, hogy minden szombaton bent rohadunk..

2020. nov. 25. 18:47
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es: Pontosan..
2020. nov. 25. 18:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti. Arra hétvégi pótlékot kell adnia.
2020. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez az.. hogy ugyanúgy szombati pótlékot akar adni a vasárnapra a 15 ezer helyett..
2020. nov. 25. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Megteheti, a boritekozast nem tehetne meg ocskos :)
2020. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Undorító amit csinál, de ugye tudod, hogy a borítékozás az illegális?
2020. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!