Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen helyzetben elmenjek...

Ilyen helyzetben elmenjek erre az állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem több állásra is (gyakornoki pozíciók), a napokban pedig azon a helyen volt egy interjúm, ahová a legjobban szeretnék menni, itt azt mondták, hogy hamarosan visszajeleznek. Viszont úgy jött ki a lépés, hogy a napokban egy másik helyre is behívtak interjúra. Nem akarom, hogy elszalasszak egy másik lehetőséget amiatt, hogy az első helyre várok. Ha a következő interjú végén azt mondják, hogy felvesznek, akkor ti a helyemben mit csinálnátok? Vagy nem jellemző, hogy rögtön közlik a döntésüket?

2020. dec. 3. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Ha felvesznek, akkor megmondod, hogy szeretnél kérni 1 hét gondolkodási időt.

Az első helynek pedig jelzed, hogy várod a mielőbbi döntést.

2020. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az interjúra, hogy legyen miből válsztanod. Ha felvesznek, akkor telefonban boldog vagy, elfogadod. Ezek az ajánlatok egyik felet sem kötelezik semmire. Én is így voltam pár hete, hogy két állásom lett kb egy időben, így az elsőt visszamondtam. Annyit illik, hogy nem a kezdés előtt 2 nappal mondod vissza az egyiket, nekem pl két hónap lett volna még, szóval bőven találnak mást januárig.
2020. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ne sajnáld a cégeket..te csak egy gyakornok vagy, még a neved sem fogják megjegyezni..

Bátran menj el mindegyikre, izguljanak ők..


Az élet nagy rendező, lehet, hogy semmi nem úgy történik, ahogy most leírtad. Nyugalom, a lényeg, hogy kapós vagy..

2020. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több vas a tűzben, intézd úgy a dolgaidat, hogy Te dönts, és ne Rólad döntsön más.
2020. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha elfogadod is van próbaidő nem?

Az idő alatt csak felhívnak az első cégtől, hogy kellesz e vagy sem.

Ha igen akkor otthagyod és kész nem lesz semmi.

2020. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elmész interjúzni, még nem biztos, hogy felvesznek. Szóval menj el nyugodtan.
2020. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!