Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a jelen helyzetben...

Szerintetek a jelen helyzetben, ha állásinterjúra megyek, érdemes már akkor megemlíteni, hogy decemberre repülőjegyem van, és akkor szabadságra mennék?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. Decemberre megvan véve a repjegy két hét hazalátogatásra. Vissza nem vásárolható, csak cserélhető. Ha állásinterjúra megyek, akkor megemlítsem (Esetleg hozzátéve, hogy ha nem egyeznek bele abba az intervallumba, akkor átcserélem.), vagy inkább majd csak, ha felvettek, november tájékán térjek rá?

Mert ugye eleve nem tudni, hogy milyen lesz a helyzet decemberre, másfelől pedig nem vethet-e rossz fényt a jelentkezőre, ha azt látják, hogy még ilyenkor is utazást tervez?



2020. szept. 16. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Említsd meg. Akkor nem éri őket meglepetés ha novemberben kérnéd a szabit.
2020. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem állásinterjún megkérdezték előre a lefoglalt programokat.

Ha már most tudod, hogy elutazol meg semmiképp nem vet rád jó fényt, ha titkolózol. Én elmondanám. Indítani tiszta lapokkal kell.

2020. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor az úgy jó, ha megemlítem, és hozzáteszem, hogy ha ekkor nem oké, akkor átfoglalom máskorra, csak tudnom kell, mert visszavásárolni nem lehet?
2020. szept. 16. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó korrekt.
2020. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ha előre jelzed. Én is így tettem, előre jeleztem hogy mikor lesznek vizsgáim, örültek neki hogy szóltam.
2020. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!