Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennyire nem bírnak vagy a...

Ennyire nem bírnak vagy a főnöknek lehet baja velem?

Figyelt kérdés
Részmunkaidőbe 4 óraba dolgozok a jelenlegi munkahelyemen pár hónapja. Az első munkhemyem és én vagyok ott a legfiatalabb. Valamiért nem szólnak semmiről a fonok sem. Múltkor lett volba egy össze jovetel ami elmaradt de nem szólt róla a fonok nekem egy szóval se. Most is mint minden karácsonykor mikulás sapkát vesznek fel a kolléganők. Nekem erről sem szólt a fonok. Csak rajtam nem volt. De nem is kérdezték hogy moert nincs. Az egyik kollégámtol kérdeztem. Kérdezte hogy nekem nem mondtak hogy ilyenkor hordanak. Mondom nem. Azt mondta ez jó bunkóság. Mondom ja nem tudom mi bajuk van velem. Na m1 eléggé szarul esik és azt se tudom mit csináltam rosszul. Nem sokat beszélünk a főnökkel. Lehet az a baja hogy nem nyálam be neki. De nem vagyok az a típus aki nyalizik csak hogy szeressék. De hiába mert mivel ott dolgozók nekem is szólni kéne bármi van. Vagy ennyire fontos az hogy hány oraba dolgozok?

2020. dec. 4. 10:53
 1/4 anonim válasza:
44%
Beszélgess többet a főnököddel és a kollégáiddal, ez meg fogja oldani ezt a problémát.
2020. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kollégáimmal beszélgetek. De hát nem mindig van mit mondani. Van akivel joba vagyok van akivel nem
2020. dec. 4. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az a baj, hogy egy levelet sem tudsz megfogalmazni rendesen és helyesírási hiba nélkül. Ez nem sok intelligenciát tükröz, sokat elmond az emberről egy íráskép.
2020. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibák miatt. Gyorsan írtam és fogalmaztam meg amit le írtam. . Nyilván van néhány szó amit nem helyesen írtam le, mert nem volt időm kijavítani. De nem is ez a lényeg szerintem,nem tudom miért kell bele kötni ilyen apróságokba. Szerintem nem ez alapján kéne meg ítélni. Vagy ha ennyiből rájött hogy milyen ember vagyok akkor gratulálok.
2020. dec. 4. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!