Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért bunkóság egy állástalan...

Miért bunkóság egy állástalan diplomásnak felajánlani egy betanított operátori állást?

Figyelt kérdés

Ismerősöm diplomás ember, a cég a válság miatt leépítette.

Állást keres, nem talál.

Az én munkahelyemen egy csomó betanított dolgozik (összeszerelés) a felvétel folyamatos.

Felajánlottam neki hogy bejuttatom (igazából se kell juttatnom anélkül is felvennék)

erre lebunkóztak (ő is, meg a környezetében levő emberek) hogy mekkora bunkóság hogy egy diplomásnak egy ILYEN állást ajánlok fel.


De mi benne a bunkóság? Amíg nincs más állása nem jó lenne egy ilyen?

Per pill 0 ft-ért nézi a falat otthon-ennél nem jobb lenne?


2020. dec. 4. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Azért kíváncsi lennék, milyen válaszokat kapnánk akkor, ha olyan felállás lenne, hogy XY álláshirdetésen a munkáltató mondaná azt, hogy figyu, a mérnöki pozíciónkat betöltötték, de ha gondolod takarítónak eljöhetsz jobb mint a semmi...
2020. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ma már hótmindegy, csak legyen mindenkinek valamilyen állása, mert még mindig jobb, mint a "Dóóógozzáááá!" pofázást hallani a néptől....
2020. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem voltál bunkó.
2020. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért tanult, hogy többműszakos, egészségkárosító robotmunkát végezzen 1 bites emberek között. Operátornak sokan még szakmával sem hajlandóak elmenni. Ennél már csak a közmunka van lejjebb.
2020. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát az ilyenekél valójában kérdés, hogy hogyan szereztek diplomát.


Vagy van még mit a tejbe aprítania, vagy csak simán hülye.


Majd adja még lejjebb is, ha muszáj lesz :)

2020. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%

14/


Nem hinném, hogy egy mechatronikai technikumot végzett szerbül és angolul is beszélő emberke egybites lenne.


Voltál már egyáltalán operátor?


Én voltam, és egy ilyen kolléga tanított be!


Nekem meg élelmiszeripari gyártástechnikusim, angol B2 őm, meg vagyonőrim van egy targoncás és földmunkagép kezelői vizsgával.

2020. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

8/


:D Jó ég ember!


Te még nem jöttél rá, hogy egy állást úgy kell megfogni, hogy nem sorolod fel az összes végzettségedet, hanem csak ami a munkához szükséges, és az előző munkahelyet nem írod be, ha ott vezérigazgató voltál?


A legtöbb munkáltató "elvárja" hogy a munkavállalója kiszolgáltatott legyen neki, ettől érzik magukat biztonságban, hogy az ember nem lép le tőlük, ha esetleg villámhárítónak IS használnák, vagy egy kollégája munkáját is a nyakába varrnák ha azt éppen ki kell rúgni mert pimaszkodott és sértette a $ tekintélyét.


Az önéletrajz "optimalizálás" vagy hogy a munkavállalás alá/főlé rendelt viszony csak nekem egyértelmű?

2020. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó. Ha nem lenne munkám és nem is találnék. Simán elmennék operatornak. Addig is van fizu és lehet belsősként könnyebb lenne a végzettségemnek megfelelő pozíciót találni a cégen belül.
2020. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!