Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen végzettséggel...

Munkahelyen végzettséggel csalás hogy történhet meg?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy azok a csalók akik néha lebuknak hogy kiadta magát orvosnak, pénzügyi szakembernek, felsővezetőnek stb. hogy nem lepleződik már le egy állásinterjún a szakmai résznél?


Hogy lehetséges elszínészkedni, hogy te nérnök, orvos, jogi szakember stb. vagy??? Ez képtelenség!


Ennek ellenére tudjuk hogy vannak ilyen bűnözők.



2020. dec. 6. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
úgy,hogy elenyésző esetben néznek csak utána annak,hogy te miket írtál be az önéletrajzodba.
2020. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


de a végzettséget igazoló iratokat azért mindenhol elkérik, diplomát stb.

2020. dec. 6. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az en sogorom vett egy vegzettseget, hogy bekeruljon egy ceghez jo pozicioba ... amikor bekerult, azon munkalkodott, hogy egy magasabb szintu iskolaba elkuldje a ceg, azt megcsinalta es onnantol mar kit erdekel, hogy erdemtelenul jutott lehetoseghez?
2020. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Wow, ez azért elég kockázatos volt tőle mindenesetre. Ilyen esetben, ha valaki lebukna, érvényteleníteni tudják a magasabb végzetségét?
2020. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

30 helyből két helyen szóltak, hogy ha sikeres az utolsó körös interjú, be kell mutassam a papírjaimat. Mérnök vagyok.


Baromság, hogy sok helyen kérik.

2020. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként könnyű elszínészkedni, a munkahelyen használt tudásom 70%-ban nem az egyetemen szereztem és egyébként az egyetemi anyagok is hozzáférhetők.
2020. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 5


Asztak*rva!!! :D


De hát ilyen nagy multiknál nem alap hogy azt be kell mutatni???

2020. dec. 6. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kamu mérnök 1 év után bukott le. Mondjuk mi sejtettük, hogy valami gáz van a sráccal, mert nagyon buta volt.
2020. dec. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegedi Környezetgazdálkodásnál hallottam olyanról, aki több, mint 20 évig úgy vezetett kukásautót meg hasonlóakat, hogy nem is volt rájuk jogosítványa, csak B kategóriás.
2020. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7: én is szt hittem, de áhh... Általában elhiszik az embernek. Nem is értettem eleinte, hogy úgymond "ezért tanultam". Nyilván magabiztosabb az ember úgy, hogy tényleg van papírja, főleg ha az interjúztatóról kiderül, hogy az adott intézménybe járt szintén... Volt ilyen is, na ott lebuktam volna, ha nincs papírom. :)
2020. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!