Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljesen elkeseredtem ennyire...

Teljesen elkeseredtem ennyire rossz munkaerő lennék?

Figyelt kérdés

Kirúgtak a munkahelyemről már letelt a 30 napom. Szakmában jóo fizetett lennék, de ide a környékre egy helyre se vettek fel, még a gyári logikai teszten is megbuktam :( bevallom nem erősségem a matek meg egyéb logikai tesztek.


Úgy érzem 29 évesen nem kellek sehova. Vállakozni hiába akarok vírus miatt semmit se lehetne. Teli van a net kamu munkákkal.


Teljesen elkeseredtem, komolyan elmennék már kvának is de tuti oda se kellenék.


Elmentem ma a munkanélkülibe ott beadtam a papírjaim, meg mehetek alkalmi bejelentêsre a tescoba de ígyis dolgozom talán 3 napot



2020. dec. 7. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
na látod, tudtam én, hogy nem gondolod elég komolyan:)
2020. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Dehogy gondolom. Csak tényleg rossz érzés, hogy úgy nézz ki béna vagyok.
2020. dec. 7. 20:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy béna lennél, csak meg kell találnod a számodra testhez álló feledatot!

Sajnos most sokan nehezen találnak munkát!

2020. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a koronavírus miatt most az sem működik ami máskor simán működne, például elmész konyhára és a gyerekeknek adsz ebédet (nincs iskola) vagy ha van jogsid, akkor csomagszállítás, pizzafutárkodás, ha ügyes vagy, akkor varroda, szórólapozás, kérdőívezés, ruhatár ellátása színházban (covid..) vagy tényleg elmész prostinak, 10-12 ezer ft egy óra alaphangon, tehát 1 óra alatt megkeresed azt amiért én ma 16 óráig itt ülök :D
2020. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gyere el hozzám és érezzük magunkat nyominak.

22F

2020. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!