Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Helyes ha egy főnök naponta...

Helyes ha egy főnök naponta érezteti az embereivel hogy 10 másikat talál a helyükre ha akar?

Figyelt kérdés

Hogy ez így van-e vagy sem, az kérdés, de a mai válságos időkben még akár így is lehet.


De még ha így is van, helyes az főnöktől hogy naponta dörgöli az akár évek óta nála dolgozók orra alá, hogy „én vagyok a főnök, gondolok egyet kirúglak és 10 másikat találok a helyedre“?

Ez milyen patkány viselkedés?


2020. dec. 11. 08:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nálunk ugy csinalt a fönök mintha ö mondott volna nekem fel.

Kegyetlen primitiv.

2.voltam

2020. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
11: Ja, hát állítólag ez is bevett szokás, hogy a felmondott dolgozó távozása után a főnök úgy próbálja beállítani, hogy igazából nem a dolgozó mondott fel, ahogy állítja, hanem ő rúgta ki. De miért gondolja, hogy majd neki fognak hinni a kollégával szemben?
2020. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

A többi kollega is ismeri.


Az ilyenek igazábol saját magukat, es sok esetben a céget járatják le

2020. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
mivel foglalkozik a cég? Igazán nagyon kiváncsi vagyok
2020. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"Az a röhejes és ironikus, amikor a dolgozó az ilyen fenyegetések hatására elkezd más munkát keresni, és amikor talál és beadja a felmondását, akkor a főnök mindjárt könyörögni kezd, hogy maradjon, és jön a "Nem úgy gondoltam!"


Na itt nálunk ez nem fog előfordulni. Itt aztán senkinek nem könyörögnek hogy maradjon. menjen ha akar.

2020. dec. 11. 16:18
 16/22 anonim ***** válasza:

11 nállam dettó. Szemét gazember,ráadásul hazugságokat is híresztelt rólam hogy ne vegyenek fel arra a helyre ahova akkor jelentkeztem.

Csak a csúnya tette most visszaszállt rá és már beis zárt teljesen.

2020. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sok esetben sajnos a főnökök elfelejtik, hogy az "alattuk dolgozók" nélkül ők sem lennének sehol. Gátlás nélkül kritizálnak, de dicséret soha nem hagyja el a szájukat. Ők valószínűleg arra számítanak, hogy ezzel majd motiváltabbá válik a dolgozó, még jobban teljesít, hiszen egy bizonyos értelemben "meg lett fenyegetve" és majd biztosan bizonyítani akar, de ettől függetlenül természetesen ez még nem válik helyes lépéssé... emberségessé pedig végképp nem.
2020. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyszerre mindenki mondjon fel azonnalival. Az ilyen ezt érdemli
2021. jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Egyszerre mindenki mondjon fel azonnalival. "



A mesében(se) van ilyen.

2021. jan. 3. 10:14
 20/22 anonim ***** válasza:

19

Ezzel a gondolkozás móddal tényleg csak a mesébe(se) van.

2021. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!