Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit érdemes keresni/megtanulni...

Mit érdemes keresni/megtanulni, amivel Budapesten legalább 300 ezret meg lehet keresni?

Figyelt kérdés

Van olyan munka, amivel ez elérhető szakképzettség nélkül?

Felsőfokú nyelvvizsgám van angolból, használtam is évekig, turizmusban dolgoztam.

Diplomám nincs, 2 turizmushoz kapcsolódó OKJ-s végzettségem van.

Ez most ugye halott.

Sikerült elhelyezkednem, jelenleg 240 ezret keresek, de albérlet mellett ez sokra nem elég, sajnos.

Milyen esélyekkel indulnék így a munkaerő piacon? Van esélyem jobban fizető állást találni? És ha igen, mit?

Még az első hullám alatt találtam ezt, ismerős által.. Kb 50 helyre jelentekztem akkor is, de szóba sem álltak velem, pedig elég sokrétű munkát végeztem.

Számítógépes tapasztalattal, csapatmunkával, egyéni problémamegoldó képességgel nincs baj, multitaskinggal sem.

Ez mind kiolvasható az önéletrajzomból, amit egy HR-es barátom is átnézett, ellátott hasznos tanácsokkal.

Milyen területet javasolnátok? Vagy inkább gondolkozzak abban, hogy megtanulok még valamit?


2020. dec. 11. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Várd ki a járvány végét, nyáron valószínűleg újra pörög majd az idegenforgalom, és találsz jobb állást. Esetleg ismerkedj meg egy másik nyelvvel, ha van hozzá időd és energiád.
2020. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fix ilyen. Láthatod, hogy hiába vagy jó és alkalmas sok munkára, most ilyen a helyzet.

Az csak bónusz, hogy a "rokonok" országa vagyunk. Hiába vagy tökéletes egy melóra, ha valaki haverja is jelentkezett, akkor őt fogják felvenni.

2020. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
44%
Menj el kurvának
2020. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Lehetőség mindig van, csak meg kell találni. Esetleg mellékállás?
2020. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez kb minden multi poziban megkaphatod, csak ez nem egy kezdő bér... Kb 2-3 év tapasztalattal el lehet ezt a fizut érni szinte minden szellemi poziban multiknál. Az IT az, ahol ezek a kezdő bérek.
2020. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Pl vendéglátás, futárkodás
2020. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!