Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz, hogy ezt mondtam...

Nagyon gáz, hogy ezt mondtam neki?

Figyelt kérdés
Pénteken munka után tartottunk egy kis karácsonyi bulit az ebédlőben. Volt kaja, pia, és hát ittam egy keveset. A főnök csak később csatlakozott, mert még dolga volt. Mire lejött, már volt bennem pia, és papírokat hozott, amiket elfelejtettem aláírni. Mondta hogy ezek elmaradtak, aláírnám légyszi? Én meg erre azt mondtam viccből, hogy persze, neked bármit aláírok. Akkor viccesnek gondoltam, meg persze nevetett, meg húúú-zott minenki, de így visszagondolva nagyon ciki. Nem haragudott, szerencsére jól fogadta és ő is elpoénkodta, de akkor is a főnököm, nem is tudom hogy mondhattam ilyet... És én jövőhéten még megyek dolgozni, és találkozok a főnökkel, nem tudom hogy kéne viselkedni. Hozzam szóba és kérjek elnézést, vagy hagyjam az egészet inkább?
2020. dec. 12. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki tudta hogy vicc akkor minek:
2020. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Jól fogadta, elpoénkodta, tovább felesleges gondolkodni rajta.
2020. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit írtál alá, mert ha a kirúgást, akkor nagyon röhöghet a markában.
2020. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Italozas, nevetgeles kozben mondtad. Felejtsd el.
2020. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Valami leltáros dolog volt.
2020. dec. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!