Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi pletyka,rosszindula...

Munkahelyi pletyka,rosszindulat ellen ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Fiatal nőként dolgozom idősebb asszonyokkal akik folyamatosan pletykálnak de nem csak röl hanem egymásról is.Mikor ki nincs ott arról szól a pletyka,szóval sok ilyet végig hallgattam.Rosszindulatú,irigy emberek.Ha valaki megbetegedig rögtön megszólják.A multkor nagyon rosszul lettem az úton,nem is tudtam tovább menni úgy jött értem a párom,szóltam a felettesemnek volt aki bement helyettem dolgozni.

Azóta is én vagyok a pletyka téma,még gúnyos SMS-t is kaptam egy kolléganőmtől amiben azon viccelődött,hogy megyek-e dolgozni vagy kitalálok-e valamit.

Ennyire nincs emberség az emberekben,hogy szerintük valaki nem lehet rosszul hanem szimulál.

Nem egy fejfájásról volt szó vagy hasonló.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Ti mit tennétek?



2020. dec. 12. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rövidre vannak nagyon gyorsan zárva az ilyenek.

Ha vki elkezd negativan beszelni vkiröl egy masik egyböl kiemeli hogy de ez meg az milyen pozitiv töle.

Ilyenkor az elsö érzi magát kellemetlenül.

Ez a szellemiség alakult ki szépen lassan es az a cink aki negativan pletykal

2020. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, azt ugye tudod, hogy te most a kolléganőidről pletykálsz nekünk?
2020. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

#2 hülyeség, pletykálni csak konkrét személyekről lehet, ismeretlenekről nem.

Ha én kerülnék hasonló helyzetbe, akkor leszarnám. Még adnám is alájuk a lovat, a képükbe röhögve.

2020. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Legyél felnőtt küld el a pi. csaba.
2020. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Le kell sza..rni. sajnos csak ez az egy megoldás van. Engedd el. Ne törődj velük. Dolgozni mész, nem barátkozni. Letudod a melót utána éled az életed. Minden munkahelyen ez megy.
2020. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!