Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire veszélyeztetem a...

Mennyire veszélyeztetem a munkahelyem ha fellázadok a léha munkás ellen?

Figyelt kérdés
Tettem már rá célzást,vita is volt.Egyenlőre célozgatások szintjén lázadtam. De ki van már a t...m vele!

2020. aug. 3. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs elég dolgozója a cégnek, akkor nem valószínű, hogy ezért kirúgnak, viszont ha van ember helyetted, akkor inkább jobb úgy tenni, mintha észre sem vennéd.
2020. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem érsz el vele. Munkaerőhiány van, a munkáltatónak a sz.r is jó. Idegesítő, hogy helyette kell dolgozni, kompenzálni amit elhanyagol, de hidd el úgyis megkapod a fizut minden hónapban, ha csak annyit melózol amennyi a te dolgod kell hogy legyen.
2020. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szabadulna a munkásoktól a főnök,nem szeret betanítani és hosszú lenne a betanulási idő még valaki belejönne a folyamatba.Igaz munkaerő hiány van,de azért a másik is dolgozhatna normálisabban így csak megutáltatja magát és ez már meg is történt.És ha kicsit belezörgetne az illetőbe nem ártana neki meg a cégnek sem.Igy egy herėt tart.
2020. aug. 3. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hahó gazdasági válság van! :D Márciusig volt munkaerőhiány, már a munkáltatók diktálnak a legtöbb helyen.


Ettől függetlenül is azt mondom, hogy csak okosan. Ha jó a teljesítményed, szeretnék a vezetők, akkor szóvá teheted ezt, de volt olyan munkahelyem, ahol lázadoztam ilyen ellen és én lettem problémásnak elkönyvelve.


A legjobban én ebből úgy jöttem ki, hogy jeleztem a vezetőmnek one-to-oneon, hogy xy nem jó minőségű munkát végez és miatta nem tudom úgy kiszolgálni az ügyfelet, de nem akarom, hogy beleavatkozzon, csak a tanácsát kérem. Mondta nekem a főnököm, hogy ezt már 3an is megjegyezték már előttem, szóval érdemes azt is kipuhatolózni, hogy másokat ez mennyire zavar. Ha csak téged, akkor szerintem ne nagyon lázadozz.

2020. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A főnök,én meg ő dolgozunk egy váltásban a másik kettő munkás du.van. A teljesítményem szerintem jó, jól benne vagyok a folyamatban.Jövő héten pihenek öt napot.Mondta is a főnök 17-én megint lesz terep munka hétfőnként és jó lenne ha a szabadság egy részét ha tudom 17.előtt használnám ki.Terepre meg ezzel kell mennem...és amit viszünk terepről azt felkell dolgozni és a kedves kolléga bár olyankor kénytelen dolgozni sok mindent nem tud így a főnökre meg délutánra menne át a munka és egy részét meg is kell csinálni 2óráig.
2020. aug. 3. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Nalunk volt mat olyan aki fellazadt, azt mondtak neki mindenki elott ha nem tetszik akkor lehet huzni a kabatot..

Aztan par hetre ra mar annyi ki volt, hogy bement a fonok irodajaba es mondta hogy ezt nem birha mar idegileg es felmond.. na hat fizetesemelest adtak neki csak ne menjen el

2020. aug. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nők vagytok ugye?

A lázadó aki célozgat?

Annyit érsz el vele, hogy rohamosan romlani fog a munkahelyi légkör és mindenki utálni fog mindenkit.

Ha zavar, állj oda a főnök elé nyíltan, ahogy azt többen javasotlák

2020. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit foglalkozol azzal, hogy más mit csinál. Teljesítménybérben fizetnek, a teljesítményt pedig csoportmunka során éritek el? Mert ha nem, akkor ledolgozod a napi 8 órádat és kész.
2020. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!