Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Büdös lehelletű emberrel...

Büdös lehelletű emberrel szemben ez elfogadható aktus?

Figyelt kérdés
Egy férfi kollégánknak nagyon kiállhatatlan a lehellete, valószínű rossz fog miatt. Ennek tetejébe hangosan beszél, és közel is jön mindig az emberhez, sajnos többen tényleg rendesen rosszul vagyunk tőle. Azt találtuk ki páran, hogy odarejtünk egy rágót az asztalára, amikor nincs jelen, hátha észbekap tőle. Én ezt annyiból ellenzem, hogy sunyi dolog, viszont szemtől szemben nincs ember, aki megmondaná neki :). Mit lehetne ilyenkor tenni?

2020. dec. 14. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog észbe kapni, mivel ő nem érzi, hogy büdös lenne a szája. Neki ez a megszokott, épp úgy mint egy cigisnek természetes a ruhája illata. Nemdohányzó meg büdösnek érzi.
2020. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most elég jól véd a maszk.
2020. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem jó ötlet.
2020. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha rágót találnék az asztalomon, megkeresném a gazdáját, nem pedig szó nélkül bekapnám, az élet nem egy abszurd komédia.
2020. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!