Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ez? Ti ott hagynatok?

Miért van ez? Ti ott hagynatok?

Figyelt kérdés
Miért csinálják ezt? Miért kiviteleznek? Tudom hogy nem mindig vagyok a topon és néha kicsit lusta is vagyok. De mindig elvegzem a munkamat amit rám bíznak. De egy kicsit igazságtalannak érzem hogy 12oraban 3-an vagyunk és én dolgozom kettő meg veri a fszat. Ebből egy műszak vezető. A másik dolog az hogy miért nekem kell le csomagolnom másnak a szrjat? Rendben csomagolo vagyok. De egy teljesen masik részén van és nekem kell oda rohangalnom másnak le csomagolni azért mert neki teknikus vegzetsege van. Közben meg ő dolgozik a gépen neki kellene csomagolni. Illetve miért kell olyan munkát csinalnom ami nem is tartozik a munka korombe.

2020. dec. 15. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Ezt tőlük kell megkérdezi,adjanak több pénzt ha másnak a munkáját is neked kell végezni.

Máshogy nem tudjátok megeszélni és van más lehetőséged akkor fel kell mondani és 💩 - rá.

2020. dec. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarországon bevett szokás. Mindent csináltatnak veled, persze pici pénzért. A többi megvetően kiröhög vagy csak sunnyog, miközben a "balek" melózik. Tudom, milyen ez, megjártam már a gyárakat (mivel nem volt más a környékemen). Most azért tanulok, hogy az ilyen helyektől egyszer s mindenkorra megszabaduljak, de őszintén, nekem a tanuláshoz sincs sok kedvem, az egyetlen motivációm az, hogy ne kelljen 12 órában fostos dobozokat emelgetni egy zajos gyárban.
2020. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is így van. Az a baj, hogy ebben az országban szinte teljesen biztos, hogy nem fogsz normális embereket találni.
2020. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tenném meg, amit a fizetésemért elvárhatónak tartok, többet nem.
2020. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!