Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nagyon ciki ha egy pólóban...

Az nagyon ciki ha egy pólóban és egy bugyiban nyittam ajtót a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Azt hittem hogy a párom jött haza és azért csönget mert nem vitt kulcsot. Ő is olyan 7 felé ér haza mindig munkából.

Tegnap én orvosnál voltam és nem voltam dolgozni. Ezért telefonon akart velem beszélni a főnököm de nem tudott elerni nem tudom miert azt mondta hogy hívott vagy 5x és este ide jött mert mindenképp beszélni akart velem.

Én 6 körül megfürdök és utána már csak 1 bugyi van rajtam és 1 rövid ujjú amiben alszok.

Ma már voltam dolgozni de nem találkoztunk szerencsére de holnap tuti fogom latni🙃 annyira szégyenlem magam most elotte.

Annyira meg nézett mikor kinyittam az ajtót 🙄


2020. dec. 15. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azaz 10-es: a kérdező jó sunci lehet ;)
2020. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
bárcsak előttem lenne ilyen, vagy ha legalább lenne barátnőm de mit van mit tenni, ez van XD
2020. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!