Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapest ujság/szórólap...

Budapest ujság/szórólap terjesztés? Valaki erről a munkáról infót?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap láttam több aluljáróban, hogy fiatalok állnak, mint egy szobor, és valamilyen újságot tartanak ki.

Ez a munka mennyire kifizetődő? Illetve ha én jobban csinálnám, mondjuk sok embert megszólítanék, ezáltal több felé szórnám, az nem lenne jobb a cégnek vagy akármi? :D Akiket láttam, csak álltak mint egy szobor.

Illetve ha valaki tudja hol tudnék ilyen munkára jelentkezni azt megköszönném. :)

Fiatal vagyok és szerintem jó a megjelenésem is. Az álló munkát pedig nagyon jól bírom. Szerintem nyitott is vagyok hozzá és még inkább azzá válnék, az idegenekkel való kommunikáció miatt. És leginkább emiatt szeretnék ilyen munkát, a fizu nem érdekel. :D

Köszönöm annak, aki bármi infót tud ilyesmiről! :)


2020. dec. 15. 23:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki dolgozik ilyen helyen is írhatna infót vagy bármi, bár már én is találtam egy kettőt ami jónak tűnik. :D
2020. dec. 15. 23:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít egy ilyen munkánál, hogy hogy nézel ki?:D kurvára mindegy, elárulom.


Kommunikálni se nagyon fog veled senki, a “jó reggelt”, és a “köszönöm” a maximum, amit mondani fognak neked, és fordítva.


Amúgy diákszövetkezeteknél találsz ilyen munkát.

2020. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát olyan szempontból számít, hogy ha valaki szimpatikus megjelenésű, és úgy szólít meg valamivel, mintha egy szakadt ruházatú bűzlő ember lenne az. Bár gondolom olyanok nem dolgoznak azért itt sem. :D

A diákszövetkezet nem jó, mert nem nappalin tanulok, de köszönöm azért.

2020. dec. 16. 00:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is diákszövetkezeten keresztül dolgoztam szórólapsként és itt nem kell és nem is szabad rátukmálni a járókelőkre a cuccot. Vagy elveszi mikor felé nyújtod, vagy nem. Nem egy nagy munka, ha kedvesen mosolyogsz többen veszik el a cuccot de a tinik nagyobb eséllyel néznek hülyének. 🤷🏼‍♀️
2020. dec. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!