Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nagyobb cég megengedheti...

Egy nagyobb cég megengedheti magának, hogy évente tartson meetinget a vezetők részére,aminek fő témàja, az ismétlès lenne?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek jó vezető? Hogyan viselkedek, hogyan fogok viselkedni különféle szituációkban? Mit jelent főnöknek lenni? Mennyi felelősséget kell vállalni az alkalmazottakért? Mit jelent, ha van alkalmazottam?
2020. dec. 17. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyobb cég azt enged meg magának, amit akar és amire futja. Ha ezt akarja és erre futja, akkor igen, megengedheti.

Mondjuk, részemről egy ilyen jellegű meeting nevetséges időpocsékolás lenne, de valakinek biztos van erre igénye.

2020. dec. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nálunk a vezetök havi félmilliokat költenek "szakmai tanácsadás" es hasonlo "humbug" számlákra az biztos.

De soha nem ezektöl jo vezetök a jo vezetök.


A rossz vezetö szerintem eleve ott kezdödik hogy szerinte a dolgozonak nem lehet igaza soha.

A jo vezetö meg befogadja az ötleteket, söt képes megköszönni is,nem esik attol le a "magas székröl", illetve konfliktusokat képes asszertiven megoldani nem pl leüvelteni mindenki fejét meg kolektiv büntetések etc


Az ilyen "hidegvért" nem tanfolyamokon tanulja az ember. Vagy olyan vagy nem.

2020. dec. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Exem is arra gyúr 27 évesen, hogy majd ö csopvez lesz, es naponta dirigál a munkatársainak, meg odafigyel hogy ki dolgozik ki nem.komoly azt hiszi, hogy majd ezért felteszik csopveznek, szerinte ezt kell tudni egy csopveznek.

Jol megszívná vele mindenki az biztos.

2020. dec. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*én ugy làttam én már ott megbuktam ilyenben, hogy semmi türelmem nincs pl betanitàshoz.

Amig a fönököm az uj dolgozonak mint a hülyegyereknek képes magyaràzni lassan apránként, heteken àt, addig ha ezt rámosztja, engem sírba visz egyszerüen egy uj dolgozo. Képtelen vagyok erre. Legalábbis betanitásra az biztos.

2020. dec. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a mondanivaló a lényeg, hanem az eszem-iszom és a lelkiismeret megnyugtatása.
2020. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szertintem az ilyen ceges meetingek,trainingek jok tudnak lenni! Max 1 napos a 2-3 napos mar szenvedes nekem!
2020. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!