Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legnagyobb baki,...

Mi volt a legnagyobb baki, amit munkahelyen elkövettél, és mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem titkoltam a véleményemet, hogy a főnököm egy ostoba mitugrász, aki felfelé nyal- lefele tapos. Természetesen ahogy a fülébe jutott, azonnal kirúgtak. :) De leszarom, magamtól is felmondtam volna.
2020. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bementem hulla részegen dolgozni, és azonnali hatályú felmondás lett a következménye.
2020. dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Talàn amikor majdnem leégettem egy faipari céget véletlen, a másik helyen meg ahol titoktartàsi kötelezettség meg kamerák meg minden vam, ott meg egy szerzödèst gyujtottam fel véletlen egy diszgyertyàval.

Egyik helyen: röhögött az egész gyàr hogy legalàbb lejjebb ment a szemét

A màsik helyen a fönököm ugy futolag liszolva az irodàjábol kérdezte mikor rohantam a mosdoba a doksival hogy amugy én mit is csinálok most?


Egyebek(beàzàsok, leszakadt ablaküveg keret és hasonlo balfékeskedéseimröl nem tudnak hogy én voltam)


De céges értekezleten/elöadàs stb mikor mindenki be volt feszülve az öltönyben, azaz mindennek klappolnia kellett csonk nélkül, es mentünk a rendelt fizetett ebédre a percre kiszámolt szünetben, egyedül az én jegyem fújta ki a szél a kezemböl es azt hajkuràsztuk.


Egy màsik helyen meg én voltam az utolso bent aki még nem ment haza. Es erkezett egy masik cég kepviseletében valaki aki be akart adni valamit vagy nem tudom es mivel nekem egyedül nincs tekintélyem a kutyák elött (az volt csal a mákom hogy nem kóstolnak be de amugy alig mertem kimenni az irodàbol is àt az udvaron haza), en szoltam elöre hogy szabadon vannak a rotik, de csak jöttek befelé hogy ugyis ismerik öket, de erre még vigyàzpózva álltak a làbamnàl es az a mély morgàs es ugrásra készen.. es majdnem nekimentek a képviselöknek.

Majdnem "megöltem" 2 embert.


Meghült bennem a vér is.

Es a pánikban eszembe jutott teljesen a tudatalattimbol csak!, hogy a csopvez azt szokta nekik mondani hogy "helyedre!"es arra hallgatnak.

Erre en nem is figyeltem tényleg csak hátul maradhatott meg az agyamban.

A pánikban leutánoztam hirtelen a csopvez szavait, hangjàt hanglejtését, azonnal indult mindkettö a kenelbe.


Szal ilyesmik mentek

2020. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Kezdő nővérként rossz betegnek adtam be egy marék gyógyszert.. azonnal jeleztem a vezetőnek, akivel együtt átnéztük,miket adtam be. Szerencsére semmi olyat,amitől baja lehetett volna a betegnek.

Másik bakim,rossz betegnek adzam inzulint. Szintén szóltam az orvosnak, rendelt egy infúziót és óránkénti ellenőrzést. Nem kaptam megrovást mert mindenki hibázhat és szerencsére nem okoztam bajt. De én öregedtem pár évet mindkét esetnél..

Azóta sem történt több ilyen,a 12 évem alatt,legalábbis nem vettem észre.:)

2020. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
*azutàn szerintem nem jöttek többet munkaidön kivül "tárgyalni"más cégektöl.
2020. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
60 000 liter tejből kiszűrt fehérjére nyomattam vissza a permeátumot, újra tejet csinálva belőle.
2020. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

-Gyorsabban mentem a céges verdával mint a megengedett, egy őz pedig kiugrott elém. Volt kb. 1000 km a kocsiban...

Nem kellett kifizetnem.


Kisebb bakik voltak még de semmi olyan amit nem lehet visszacsinálni.

Egyszer egy kezelőpanelnak sikerült rossz helyre kötnöm a tápellátását. A nyáklap egy részén elégtek a vezetősávok. Ezeket normál, szigetelt, sodrott rézvezetékkel kijavítottam, azóta is hibátlan. Ezt nem mondtam el, örülnek hogy működik.

2020. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Mozdonyvezetőként Siófokon felejtettem a Keszthely - Budapest sebesvonatot. 2 megállót mentem, mire észrevettem hogy gépmenetben vagyok 🤣 Na jó ez szimulátorban történt meg, de elképzeltem a kommunikációt a forgalmi irányítóval 😊 Kamion rakománnyal is eljátszottam ugyanezt 🤣 Úgy hogy szerencsétek van, hogy nem buszsofőr lettem 🤣🤣🤣
2020. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam fel időben, mikor nyilvánvaló volt, nagyjából az első munkanapon hogy kaka módjára bánnak velem. Következmény, hogy lelki nyomorék lettem én is attól a sok ottani lelki nyomoréktól. Ez kb. olyan, hogy ha valaki nagyon lesokkoló dolgokat lát, már nem tud ugyanaz a naiv ember lenni, mint azelőtt.
2020. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dsass válasza:
100%
Nyáron imádtam targoncázni... kisebb dolgokat pakolgatni.. Aztán jött a tél.. s nem volt olyan jó dolog.. majd szólt a fönököm hogy kellene.. mondtam se jogsim.. meg hideg is .. ne erőltessük.. Némi vita után erélyesebb hangon jelezte hogy vita lezárva.. mire jövök nyitva a nagyajtó.. Vén öreg elektromos gépünk volt.. igen gyenge fékrendszerrel.. csak meg akartam koccantani az ajtót.. hogy nincs nyitva.. kicsit erősebb lett a kocc.. mind a kettő zsanérostól szakadt ki és borult el.. istenem.. már vagy 25 éve.. de mai napig előttem.. Életemben akkor halottam olyan igazi magyar módon káromkodni.. kezében egy hatalmas zsanérral.. Én meg ültem a tarin.. s csak annyit mondtam.. hogy láttam hoy zárva.. de biztos voltam benne hogy délibáb mert a főnök azt mondta hogy nyitva.. s neki inkább hiszek mint a szememnek.. s hogy mi volt a bünti.. elküldött tari jogsiért.. meg sok évig emelt maga mellé.. nagyon fair ember volt.. De soha többé nem merte mondani hogy nyitva lesz az ajtó..
2020. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!