Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másodszor felmondani?

Másodszor felmondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2021-ben szeretnék vállalkozást indítani, ehhez már minden elő van készítve.

A gond az, hogy a munkahelyemen már egyszer felmondtam, utána visszahívtak, most szeretnék megint felmondani, de folyamatosan görcsölök, ha rágondolok. A főnök mindig mondja, hogy mennyire számít rám stb.. (fizuemelés helyett).

Szerintetek hogy kéne felvezetnem a dolgot?



2020. dec. 23. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy milyen feltételekkel maradnál (ha egyáltalán vannak ilyenek), onnét nála a labda.
2020. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben beszélnék a főnökkel. Lehet,hogy elő tudna léptetni és fizetésemelést adni,ha ezeket már annyira mondogatja.
2020. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindig a fizetés csökkentését rebesgeti.. szó sem lehet nála emelésről. Meg a mostani duplája kellene, hogy meggondoljam magam, az meg kizárt, hogy megadja, ismerem ennyire (mostani fizumra is huzza a száját).
2020. dec. 23. 16:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek maradsz, ha van jobb lehetőséged, a főnök meg csak szép szavakkal marasztal? Megmondod, hogy sajnos a "milyen jó munkaerő vagy" és hasonló kaliberű mondatokból nem lehet kiflit venni a boltban. Felmondasz és kalap kabát.
2020. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha már itt vagyunk.. 😀

Szerintetek nettó 300 elég a mai világban (család mellett.)

Főleg ezért akarok váltani, mert úgy érzem bőven több pénz kell 2 gyerek felneveléséhez.

2020. dec. 23. 16:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én értem a probléma lényegét. Viszont pontosan ezért ha én elmegyek valahonnét, oda többet nem megyek vissza. Ha el akarok menni, akkor azt alaposan átgondolom, bejelentem és egy esetleges kompromisszumra is hajlandó vagyok ezt persze jelzem előre. De ha ez nem kölcsönös és el jövök, utána bármivel is hívnának nem mennék. Ha pedig felmondás közben megkapom azt amit ajánlanak és nekem kedvező, akkor viszont maradok. Feltételezem, hogy a vállalkozás ötlete nem 2 nap alatt jött létre. Sajnos ezzel már nem tudsz mit kezdeni, de a jövőben kicsit jobban gondold majd meg ezt a felmondok, elmegyek, visszamegyek, felmondok dolgot, így senkinek sem lesz ciki, nem kell azon stresszelni, hogy mit és hogyan adj elő.
2020. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5: Az az igényidtől függ, de ha tisztán marad (nincs nagy hitel, marha drága albérlet vagy ilyesmi) akkor elég.
2020. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"A főnök mindig mondja, hogy mennyire számít rám stb.. (fizuemelés helyett)."


Ez egy baráttól figyelemre méltó lenne, de üzletben nincs barátság.

2020. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
keveset kerestem, ezért váltottam, majd visszahivott magasabb bérrel, amit elfogadtam az anyagi helyzetem miatt. Sokat agyaltam rajta, hogy visszamnjek-e, de nem bántam meg mert átmenetinek jó volt. Csak mostanában elég gyakran fenyegetőzik bércsökkentéssel amit nehezn viselek.. meg amúgy elég nehezen lehet elviselni a termèszetét is.
2020. dec. 23. 16:46
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te meg fenyegetőzz felmondással. Aztán meglátjuk, járatja-e még a száját
2020. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!