Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A vezetőség minden szart...

A vezetőség minden szart kiküld céges hírlevélben, de egy boldog karácsony hírlevelet nem képesek?

Figyelt kérdés

Tudom piti téma de hogy van az hogy a cég minden piszlicsáré szarságot kiküld céges hírlevélben a belső levelezőn, akár ugyanazt többx is, de egy „Boldog Karácsonyt“ hírlevelet nem képesek küldeni?


Ha már adni semmit nem adnak (se jutalom, se prémium, semmi sincs) és szóban se mondanak semmit, akkor legalább egy formamailt küldjenek ki?

De még ez se megy.


2020. dec. 24. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Én pont forditva vagyok ezzel.

Alaobol cégekkel levelezem cégek az ügyfeleink is, es akkor még az ügyvedek könyvelök, osztalyvezetök mailjei.


Tavaly is kaptam(marmint a mi cégünk nem szemelyes)ezt a rakat villogo köszöntgetéseket, erre en is kezdhettem erölködni netröl letöltött gifekkel aminek volt hogy csak a linkje ment át, meg nem megnyithato fájlként, stb a ...m kivolt az egésszel.

A legvégén szétküldtem a létezhetö leggagyibbat. Leirtam fekete fehéren hogy kellemes ünnepeket (aztàn csà)


Ez évben már nem bombáztak ilyenekkel!!:D

2020. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen Bazsi.
2020. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég csalódás volt, amikor csak ilyen üdvözlőszart kaptunk, amikor mindenki csak arra várt, hogy valami pluszt odadobnak így év végén. Ráadásul én csináltam ezeket az üdvötlőket, égett is a fejem rendesen. Ha már nem tudnak az egész éves munkára valami értékelhetőt adni, tartsák meg az üdvözletüket. Úgyse szívből jön, csak konc a hülye melósoknak.
2020. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*ja meg kiment egy rakat nyithatatlan gif így, aztan irhattam a 2.rakat köszöntest is hogy bocsi az elsö nem sikerült.


Szerintem leesett ugy körbe mindenkinek hogy ez csak gond a nyakamba

2020. dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Köszönjük, hogy jelezted az észrevételed.
2020. dec. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

"amikor mindenki csak arra várt, hogy valami pluszt odadobnak így év végén."


hát nálunk erre senki nem vár mindenki tudja hiába is várna mert itt aztán 5 ft-ot soha nem adnak.

még 1 db szaloncukrot se. soha.

2020. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola.
2020. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs karácsonyi üdvözlet, miért nincs? Hát már erre is spúr a cég?

Ha van karácsonyi üdvözlet: az oszt' igen, e-mailt küldeni tudtok, mer' az ingyér' van, de hogy egy szem szaloncukrot adnátok, az mán nem!

Ha jelképes ajándék van karácsonyra: hát ezzel a sz*rral szúrjátok ki a szemünket, ezzel a semmivel? Akkor inkább dugtátok vón' fel magatoknak!

Ha nagy ajándék van karácsonykor: mer' eztet is biztos az izé, a főnök unokatesvére csinálta, annak van ilyen élelmiszerbótja vagy mi, onnét kiseperték a raktárba' álló izét, osztán ki tudja, mennyit számoltak el ezér'. De nem hogy inkább ideadnák pézbe' az árát, osztán én aztat vennék belülle, amit én akarok, nem eztet a szaloncukrot vagy miazisten ez mézes puszedli vagy tudom is én.

Ha utalvány van karácsonyra: há' mér' eztet a sz*rt adják, há' én eztet hun vásároljam le, én nem járok az izébe teszkóba vagy miazisten spár ez én a kisbótba járok, ottan mit kezdjek vele? Meg ebbül a kevesbül hogy vásároljak be karácsonyra, há' ez semmi!

Ha pénz van karácsonyra: há' eztet a semmit inkább ne is adták vón', adtak vón kétszer ennyit, még az is keves vón', mer' ebbül még az adó is legyön, inkább adták vón' ide készpézbe, akkó' azér' tunná használni az embör, de ebbül még legyön az adó, a bank is levon belülle, há' ez semmi se.

Ha nincs karácsonyi buli: mer' mán erre is sajnálják a pézt, pedig a főnöknek megin új ótója van, még egy vacsorát se tunnak anni, de mondjuk ha vón', én el nem mennék ottan smúzolni a sok köcsög főnökkel meg a nyaloncaikkal, én ugyan bé nem tenném a lábamat oda, éngömet nem lehet egy vacsorával megvenni kilóra!

Ha van karácsonyi buli: mer' erre bezzeg van péz, nem hogy ideadnák pézbe, de megin' olyan semmi egy vacsora vót', hogy nem igaz, hát ez nem is étel, az izénél az onokatestvéreméknél Szolnokon ekkora rántó' húst adtak, a tányéron alig fért el, itten meg ez a kis semmi van, na, sörből is csak a legócsóbb teszkósat vették, ilyen egy spúr céget én még nem láttam, inkább ne is adták vón', ha ennyire kínkeserves nekik.

Lehet, hogy a karácsony a szeretet ünnepe, de puffogni, morogni, elégedetlenkedni ilyenkor is jólesik. A lényeg, hogy bármit tesz a munkáltató, az pont úgy nem jó, nem így keletett vón'.

2020. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:D
2020. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Mazsihisz-nel dolgozol?
2020. dec. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!