Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges egészségesnek...

Lehetséges egészségesnek maradni és hosszútávon kialakuló betegségeket elkerülni ha müszakos munkarendben dolgozik valaki?

Figyelt kérdés
Éjszakás és nappalos vagy esetleg 3 müszak ami folyamatosan változik,ezek a munkák mindenképpen tönkreteszik az embert?

2020. dec. 24. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen tönkre. rengeteg kutatás bebizonyította már, hogy káros az egészségre hosszútávon.


Keress valami normális munkahelyet.

2020. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az olvastam hogy a férfiakta nem hat olyan negatívan de a nőknek nagyobb eséllyel okoz egészség károsodást a több műszak. Szerintem, ez embertípustól függ hogy okoz-e vagy sem.
2020. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Irodai munkám van de éhbért kapok nettó 160 ezer forint.


Amelyek jobban fizetnének mind müszak vállalósak akár dupla annyit kereshetnék mint most müszak nélkül

2020. dec. 24. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos így van, én tanárként dolgoztam, de elmentem egy gyárba dolgozni, a munkám középfokú végzettséget igények. 3-szor annyit keresek, mint a tanár ismerősöm, de 3 műszakban járok és sokszor hétvégén is 12 órázok pluszban.
2020. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cirkadián ritmus szándékos felborítása mindenkit hazavág előbb-utóbb. A mellékvese kifáradása, s az ennek következtében fellépő kortizoltúltermelés elkerülhetetlen.
2020. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. De észre sem veszed. Rövidtáv nem gind 1-2 hónap mert azt ki tudod pihenni. A szervezet immunrendszere kesz leterhelve. Azért mert az alvás..(és nem mindegy hogy mikor alszol!!!!) az egyik legfontosabb immunerősitő. Ezt rövid ideig megoldja a szervezet.. Ezzel nem érdemes szórakozni mert a beindithat elváltozásokat. Van még más is ..megirom
2020. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért kéne betiltani a pénzt meg a munkát!!!
2021. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!