Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki találkozott már ilyen...

Valaki találkozott már ilyen fajta munkaközvetítéssel?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy nemrégiben találtam egy olyan állást, amit egy közvetítő cég hirdet, amit egy közvetítő cég keres a közvetítőcégen belül. Valaki volt már így kiközvetítve munkahelyre? Mert ez rohadtul érdekesen hangzik, és életemben nem hallottam, és láttam ilyet még.

2020. dec. 25. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez csapda..el akarnak adni külföldön!!
2020. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

ne foglalkozz ilyen kamu szagú helyekkel

ha gyanús, akkor hallgass a megérzéseidre

majd jön normális ajánlat, ezeket meg felejtsd el, nehogy tényleg bajba keveredj

a mai világban sose tudni, óvatosnak kell lenni nagyon

2020. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Munka közvetítő cég sok van. Az gyakori jelenség az országban hogy csak így vesznek fel cégekhez. Melyik munkaközvetítő cégről van szó? Am egyes nincs is a kérdésben szó külföldről.
2020. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy közvetitő irodában dolgozok a mi irodánk együttműködik különböző német és osztrák munkaközvetitő irodákkal. Szóval az itteni ügyfél velünk van kapcsolatba de viszont külfödi közvetitő helyezi el az adott unkahelyre. A potenciális szabad munkahelyeket is tőlük kapjuk ők továbbitják az adott heylre a kliens fényképét és az önéletrajzot.

Országon belül viszont a dupla közvetités tényleg fura.

2020. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Belföldi hirdetés, egy cég hirdeti ami egy cég csoport tagja, ami hirdeti. Szóval ez így katyvasz, de mindegy is egyenlőre. Nem szeretném megnevezni őket. Az országban eluralkodtak a közvetítők mostanság. Pláne a szállásos munkák terén, azaz abszolút durva. Nagyon vigyázni kell mostanság. Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 25. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem az a szituáció, amikor egy cégen belül kerülsz egy projektre? Pl XY cég meghirdet egy állást a hozzá tartozó AB céghez, de ez annyit jelent, hogy van egy hely, aminek XY a neve és az épületen belül van több cég/projekt, amik közül az egyik neve AB.
2020. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!