Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakmát tudnátok egy...

Milyen szakmát tudnátok egy olyan személynek ajánlani, aki NEM szeret emberek között lenni és nem szeret kommunikálni sem? Nem is túl empatikus, nem szereti a változásokat sem.

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Olyat, ahol ezeket muszáj megszoknia. Én pl. mindig féltem telefonálni, aztán elvállaltam egy ilyen munkát, és nagyon sok sikerélményt adott. Néha érdemes kicsit "megerőszakolni" magunkat, csak így lehet fejlődni.
2020. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Sírásó.
2020. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Back-office SSC-s pozíciók, könyvelés, IT fejlesztés szellemi, irodai munkákon belül. Viszont csak mondom, hogy ilyen szellemi pozíciók an is kell valamennyire együtt működni egymással, ez nem kikerülhető.


Amúgy bármi olyan műhelymunka, ahol el tudsz vonulni egyedül egy pincébe, mint pl: ötvös, de a kamionos szállítmányozásnál is egyedül vagy.

2020. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konyhai kisegito

Aszfaltozo

2021. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!