Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakit kineveznek vezetőne...

Ha valakit kineveznek vezetőnek, miért fontos, hogy empatikus legyen?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem fontos. Elő a vasvillával meg a kondérral, mutasd meg a kis alattvalóidnak ki a főnök!
2019. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
92%
Ööö... mert emberekért felel?
2019. jún. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert az emberek nem gépek, időnként vannak nehéz időszakaik, meghal valakijük, elválnak, szakítanak, ilyenkor rosszabbul megy amunka mindenkinek, h anem vagy erre empatikus akkor az összeset elveszíted, ha empatikus vagy és meg tudod ismerni egyes kollégák egyéni igényeit, ami messze nem biztos hogy apénz, akkor sokkal többre megy mindenki.
2019. jún. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert ha nem lenne, nem mernének az alatta levők fordulni hozzá.
2019. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem 12 éve (ennyi ideje vagyok itt) egy nagyon nem empatikus főnököm van.


De mondok valamit. Ez a főnök már előttem 10 évvel is főnök volt itt (kb 22 éve főnök) és nyugi ha én elmegyek innen ő akkor is főnök marad.


Szóval fontos egy főnöknek az empátia? Hát ha fontos lenne ez a főnök 20 éve megbukott volna.

De nem bukott meg és nem is fog = nem fontos.

2019. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, az örök téveszme. Egy főnöknek NEM kell empatikusnak lennie. Még egy szociális munkásnak sem KELL empatikusnak lennie. Az "empatikusság", egy olyan képesség amit tudatosan irányít valaki és csak egy adott pillanatban épül fel, nem örökké és mindig. Aki olyan, az seperc alatt egy kiégett roncs és hatástalan főnök lesz.


Egy főnök tudjon értelmesen bánni az emberekkel, ne legyen bun_kó paraszt, ne legyen hül_Ye pitsa.

2019. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok vezető nem érti ezt.
2019. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Robotokkal foglalkozik, akkor nincs szükség semmilyen soft skillre. Ha emberekkel, akkor ha nincs meg benne az emberek iránti minimális tisztelet, gyorsan felmondanak körülötte azok, akik értékes munkat végeznek és csak a pelyva marad ott.
2019. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!