Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen utáljál a túl...

Munkahelyen utáljál a túl korrekt, túl őszinte embereket akikre nem lehet számítani, hogy fognak falazni, hazudni a csapat érdekében?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen
2020. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kicsibarany ***** válasza:
73%
Mire tippelsz?
2020. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve azt, hogy maga az élet egy hazug igazság, sajnos nem pálya a tisztesség, a gerinces mentalitás a munkahelyeken. Ahol három ember kénytelen együtt dolgozni tartós időközön keresztül összezárva, már ott jelen szokott lenni a "klikkesedés". Ha nem állsz be a sunyi kibeszélők egyik körében sem, akkor mindenki ellened fordul és idővel kiközösítenek. Ha el akarod ezt kerülni, - mert például pszichésen nem bírod, - akkor el kell játszanod a napi szintű, kicsi szerepedet legalább az egyik olyan klikkben, amelyiket kevésbé értékeled magadra nézve veszélyesnek. Én is egy olyan csodabogár vagyok, akit senki nem szeret, - tudom, miről írtam.
2020. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3


Köszi. Bírom pszichésen, megvan a lelki erőm ráerőltetni a függetlenségem a környezetemre. Persze gyengébb napjaimon kikezdenek (mint a jó ragadozók), de az ilyen napok elég kevesek ahhoz, hogy összességében pozitív legyen a kép.


Ennek ellenére érdeklődve szoktam figyelni az emberi viselkedés rejtélyeit és ennek eredményeként született a kérdés. Igen, a társadalmunkban az igazán erényes, gerinces emberek szenvednek ha nem kiváltképp erősek, hogy megvívják harcaikat a túlerővel. Aki nem erős annak meg kell alkudnia és átvennie a gyakran káros, mérgező társas szokásokat.

2020. dec. 16. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Korrektség jó. Mi a túl korrekt? Beköpöd a kollégát ha takarítás után egy porszem marad a munkaterületen?
2020. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!