Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb ember miért hozza...

A legtöbb ember miért hozza be a magánéleti problémáit a munkahelyre?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor figyeltem már meg, hogy leginkább a nők, de a férfiak is képtelenek a magánéleti probémájukat kizárni a munkából. Amikor nincs otthon minden rendben, nincs szex, válságban a házasság stb. akkor lekezelőek a másik munkatárssal de az ügyfelekkel is általában, nem jó a közelükben lenni.


A férfiak általában jobban tudják ezt kezelni de a nők ilyenkor tényleg elviselhetetlenek a munkahelyen.


Szóval miért nem tudja mindenki otthon hagyni a szennyest? Minek kell még más embereknek is megkeseríteni a munkahelyet, csak mert neki épp rossz otthon? Ez az önismeret hiánya? Vagy ez már túl nagy elvárás lenne bárkitől is?


Mert minden álláshirdetésben egyébként ott van az, hogy " jó stressztűrő képesség" . Akkor ez csak dísznek van ott.


2021. jan. 1. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kivel megosztania,valakivel beszél róla,általában azzal,aki a kollegái közül a legtöbbet van vele,dolgozik vele.
2021. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbál az ember ismerkedni, kapcsolatot fenntartani, és így igyekszik kialakítani valamit.
2021. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert mindenki ember, vannak jobb és rosszabb napok, ezt tudatosítani kellene mindenkinek és normális határok között tolerálnia ezt, hagyni a másikat. Nyilván vannak extrémebb esetek, akkor közbe kell avatkozni, de ha puffogva jön be abhisztis kolléganő jobb aznap csak nem nagyon beszélni hozzá.
2021. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert megtehetik. Nekem azért kellett eljönnöm a legutóbbi munkahelyemről, amit szerettem, mert a főnöknőm életében lett valami gebasz, és én lettem a mumus neki, teljesen rámszállt. Azóta megfogadtam már, hogy nem vállalok el többet állást női vezetővel.
2021. jan. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3, Persze még én foglalkozzak mindenkinek a magánéleti problémájával a munkahelyen. Erre vannak a pszichológusok, ott duzzogjon az ilyen, ne a munkahelyen, ahol teljesíteni kell. Vegyen ki szabit ha nem bírja, mert az ilyen munkára alkalmatlan.


Főleg ahogy a 4-es is írja, az még rosszabb ha nálad magasabb pozícióba van, mert akkor másokon fogja levezetni a feszültséget.

2021. jan. 2. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is utálom az ilyen embereket. Munkahelyre dolgozni járunk, nem pedig egymás családi problémáit hallgatni. Baromira idegesít, mikor gátlástalanul tárják fel, milyen otthoni bajaik vannak.
2021. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!