Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki hátizsákkal jár be...

Ha valaki hátizsákkal jár be dolgozni az jelentheti azt hogy az illető ilyen "munkahelyről munkahelyre vándorló" ember? Többit alább.

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy ti pl. szoktatok e kritikus szemmel tekinteni arra az emberre, aki hátizsákkal jár be dolgozni. Mert pl. ez jelentheti azt hogy az illető egyszer felkapja a hátizsákot és lelép, nem veszi komolyan a munkahely sorsát, hiszen ő is tudja hogy néha lépni kell, pl. van egy munkahely és ott van valami gikszer és akkor menni kell a következő helyre, stb. Vélemények?
2018. febr. 4. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem is gondoltál, hogy a cuccai vannak a hátizsákban, ugye? Mondjuk ennivaló, innivaló és egyéb apróságok..
2018. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
van baj a fejbe
2018. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársaim nagy része a gyereküktől megörökölt hátizsákjában hozza a kajáját dolgozni. Van aki több tíz éve itt dolgozik. Szóval valahogy a hátizsákos elméleted nem állja meg a helyét.
2018. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Oké ez csak egy kérdés volt.


Vagy ebben az országban 10-ből 8 ember hátizsákkal járkál?


Akkor bocs :D :D :D

2018. febr. 4. 16:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én közel 3évig jártam hátizsákkal dolgozni:abban vittem magamnak innivalót,kaját,könyvet,tanulnivalót,hogy nem unatkozzak a primitív kuncsaftok között,sajnos elég lepattant helyen dolgoztam és azt a hátizsákot nem sajnáltam,hogy ott befüstölődik a sok dohányzó ember miatt.Meg végül már spreyt is vittem magmammal ha netán megtámadnának...Mellesleg a főnök pénzét is nekünk kellett hazacipelni,azt is abban vittem.Gikszert meg általában a főnökök csináltak,manipulálták a kompjuter rendszert,hogy minuszt adjon ki és levonásunk legyen...mindig bizonygatni kellett,meg előkeresni a hibát,amire ők nem voltak képesek,még az elszámolást se tudta rendesen megcsinálni,gondolom másnaposan vagy drogosan jött olyankor.

Mellesleg tudok olyan doktornőt is aki hátizsákkal jár vidékre dolgozni.Gondolom abba több minden belefér: köpeny,étel,ital,személyes dolgai...

2018. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hátizsákkal járok dolgozni, amiben a kaját/innivalót, meg a többi apróságot viszem.
2018. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert hátizsák nélkül nem foghatja magát az ember, és léphet le bármikor? Remélem, csak poénnak szántad a kérdést.
2018. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, mikor azért jártam hátizsákkal, mert abban fért el a kaja, plusz egy pulcsi (mert nem volt jól fűtve a hely)... stb. Most akkor járok hátizsákkal, ha munka után még tornára megyek, és abban viszem a tornacuccot. Nem áll szándékomban lelépni, szeretem ezt a munkahelyet, ahonnan leléptem, ott sem a hátizsák miatt...
2018. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt jelenti. Azt jelenti, hogy ebben hordja minden holmiját. Holnap már hétfő, nem lesz időd ilyeneken filozofálni.
2018. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hozod ezzel a kérdéssel az igazi primitív magyar szintet ami mérgezi a munkavállalók sorsát.
2018. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!