Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elkerülök egy olyan munkahe...

Ha elkerülök egy olyan munkahelyre, ahol női kollégák is lesznek, hogyan próbáljak nem ideges lenni mellettük?

Figyelt kérdés

Jelenleg segédmunkásként dolgozom, többször eljátszottam a gondolattal mi lesz ha később ilyen helyen találom magam és arra jutottam szinte rettegnék mikor fognak megalázó módon viselkedni, bánni és beszélni velem.

Minél szebbnek érzem, annál jobban félek a közelükben.

És nem fogom tudni túltenni magam, ha bántani fognak.

Csak rossz tapaszfalataim vannak



2015. nov. 6. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Egyet nagyon jegyezz meg, a magánéletedről egy szót se! Magadról is csak minimális infókat adj ki, így elkerülöd a pletykálódást. Ne szidj soha senkit, se szóban, se írásban, mert vissza fogják mondani. Legyél kedves, mosolygós, de amint letelik a munkaidő viszontlátásra! Sajnos én is rosszakat tapasztaltam és rá kellett jönnöm, hogy a munkatárs az munkatárs és barát, bármennyire is azt a látszatot próbálja kelteni. De pár hónap vagy év után mindenki kimutatja a foga fehérjét.
2015. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsi, *és nem barát
2015. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!