Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek most kb sehol sem...

Szerintetek most kb sehol sem lehet munkát találni az országban?

Figyelt kérdés

Kisebb, perem megyeszékhelyen lakom. Itt nem sok munka van. Más, nagyobb városokban lehet hogy jobban találnék?

Főként konyhai téren vagyok érdekelt. Nem vagyok szakács de ehhez értek.


2021. jan. 2. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Budapesten élek szeptember óta keresek és nem találok diplomával.
2021. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Pest megye, folyamatosan veszünk fel operátort 2,3,4 műszakos munkarendbe
2021. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Az tény, hogy manapság nem könnyű munkahelyet találni de azért azt túlzásnak gondolom, hogy sehol az országban nem lehet elhelyezkedni. Én a helyedben felnéznék több álláskereső oldalra, akár fb csoportokat is megnéznék illetve akár érdeklődni is lehet személyesen/telefonon éttermeknél, kifőzdéknél.


Nincs az az Isten, hogy valahol ne alkalmazzanak. Ha konyhai munkát nem is találnál, még akkor is rengeteg szakma van, ahol betanítás szerűen alkalmaznának, esetleg ha van kőműves ismerősöd akkor tőle is meg lehet kérdezni nem e tudnál besegíteni kis pénzért cserébe. Biztosan találsz valamit csak járj nyitott szemmel és ne add fel. Sok sikert!

2021. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát, a konyhai meló mostanában almás, az biztos.
2021. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyárakba tudsz menni
2021. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!