Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országban esélyesebb...

Melyik országban esélyesebb munkát talalni?

Figyelt kérdés
Angolul tudok a legjobban, a szakmám cukrász, van már elég megtakarításom hozzá, hogy nekivágjak. Angliában már éltem, nem szívesen mennék vissza. Szerinetek melyik másik angol anyanyelvu országban lenne esélyem biztosan a saját szakmámban elhelyezkedni? Az USA nagy álmom de tudom, hogy ott lenne a legnehezebb.

2014. nov. 19. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Élhető országokból marad Kanada, Írország, Ausztrália, Új-Zéland. A többi ország ázsiai, afrikai vagy valami törpe szigetállam ahová te nem akarsz költözni.
2014. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj Ausztráliába. Nem véletlenül lett Melbourne a világ legélhetőbb városa :D Nekem is nagy álmom amúgy csak picit messze van. De gyönyörű környezettel és széles állatvilággal rendelkezik. Ott biztos nem unatkozik az ember egy percig se. Ha mégis megunod a közelben vannak az ázsiai országok, Kína, Japán stb. ami mind mind szép és látványos.
2014. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 goaus ***** válasza:
100%
Ausztráliába nagyon kemény feltételek vannak, ráadásul rengeteg ázsiait képeznek cukrásznak, ott nem könnyű állást kapni. Munkáltatói vízum kizárt, letelepedési vízum meg mint tudjuk rendkívül nehéz. Kanada és USA sem egyszerű, nem véletlen mindenki kénytelen angolba menni.
2014. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Itt mindent megtalálsz Ausztráliával kapcsolatban és nagyon pontosan,gyorsan intézik a vízumot! [link]
2014. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!