Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok holnap dolgozni...

Nem akarok holnap dolgozni menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már gyomorgörcsöm van, ha csak rágondolok. Olyan jó volt itthon. Mit tegyek? Komolyan ott tartok, hogy fogom magam és be se megyek, inkább rúgjanak ki. Lehet akkor föl kéne mondanom inkább? Ti várjátok a munkát? 7

L/24


2021. jan. 3. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Szia

Mit dolgozol? Én is kicsit igy vagyok vele amúgy. Nekem IT terület jutott

2021. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem mész be akkor fegyelmivel felmondhatnak illetve esetleg jogi útra terelhetik a dolgot hiszen szerződést szegsz.
2021. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Thispain ***** válasza:
70%
Én bemennék, de nem csinálnék semmit, és nap végén felmondanék, ha nem rugnak ki. Ha az, ami miatt gyomorgörcsöt kapsz, könnyen megoldható, és a vezetőség szeretné is megoldani, esetleg elgondolkodnék az ott maradáson.
2021. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sincs kedvem menni. Jó volt itthon, nagyon szeretem a karácsonyt. Hamar eltelt sajnos a másfél hèt. :(

Viszont ha ennyire rettegsz, lehet jobb lenne munkahelyet váltanod. Nekem is volt korábban olyan munkahelyem ahova gyomorgörccsel jártam be és megváltás volt a március 15-ei 4 napos hosszúhétvége.

2021. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem várom a munkát, de állást keresek.
2021. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
43%

Jaaaaa én is rühellem, de bemegyek csinálom a dolgomat mert így keresek pénzt, ebből építhetem a jövőmet.

Spec én tavaly váltani akartam, csak jött a vírus aztán már nem akartam ugrálni, jó döntés volt.

Akár milyen szar a fizetés jobb mint, a nulla :)

Most nehéz helyzet ez sajnos, ki kell várni aztán dobbantani.

2021. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Menj be és mondj fel, ha megteheted.

Én sajnos nem tehezem, de már tegnap is tiszta ideg voltam, 1 óra forgolodas után tudtam elaludni. Ma is ez lesz, de azért próbálkozom, most gyógynövényes nyugibogyóal...

2021. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Inkább,gondolj valami jóra.

Próbáld meg kialudni magad, hogy ne nyújtottam kezd a napot.Napközben,ha teheted,dolgozz egyenletes tempóban.Tervezz valamit munka utánra amit szívesen csinálsz,ami feltölt, és örömet okoz.

Kitartást neked.

2021. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Túlságosan hamar véget ért a karácsonyi szünet, ami nem igazság. Ráadásul nekem 12 napom van/volt bent ami valószínűleg odaveszett. Pár óra múlva pedig elkezdődik egy újabb évi pörgés, legközelebb pihenésre augusztusig nem számíthatok -.-"
2021. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Mihamarabb válts! Ne kövesd el azt a hibát, mint én, hogy halogattam, és így végül több, mint 2 évet maradtam egy gyárban, suttyó tirpák kollégákkal, akik eléggé leamortizáltak, leállások után én is mindig gyomorgörccsel mentem be dolgozni, a végén már Xanaxot is írattam a háziorvossal.
2021. jan. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!