Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ok nélkül utal? Miért utalhat...

Ok nélkül utal? Miért utalhat ez a férfi engem?

Figyelt kérdés
30 évvel idősebb nálam, nem az én korosztalyom. Mikor odakerultem a céghez nagyon kedves volt velem. Én is próbáltam vele minél kedvesebb lenni. Volt, hogy bejott beszélgetni, tényleg nagyon aranyos volt. Tehát valamilyen szinten bírt engem. Ő egy kis vezető de nem az én főnököm. Meg a családjával is jóban vagyunk. Kb 1 év telt el mikor úgy vettem észre, hogy kifejezetten unszimpatizal velem. Eleinte azt hittem bekepzelem, de többször szóltak, hogy mikor szabadságon vagyok engem ocsarol a főnökömnek, hogy én rosszul végzem a munkám. Tudtommal, meg egyszer hallottam is, hogy a főnököm megvedett, hogy ne mondjon butasagokat,mert én lelkiismeretesen végzem a munkam. Saját fülemmel hallottam, hogy kiállt mellettem a főnököm, meg másoktól is hallottam, hogy mindenkinek azt terjeszti, hogy én rosszul dolgozok. De a szemembe nem mond semmit csak bunko. Egyebkent végig dolgozom a napi 8 oramat, csak szünetekben állok meg. Nyáron volt egy rosszabb időszakom, akkor eü problémáim voltak, akikkel jóban vagyok mindenki tudta, hogy akkor miert nem tudok úgy dolgozni, de azóta meggyógyultam....Honapok teltek el, kb megszakadásig dolgozok és érzem, hogy utal... 10 x átgondoltam. Sosem sértettem meg.. Én nem hinném, hogy valaha mondtam volna róla bármi durvat is.. És mégis.. De megfigyeltem az egyik nő is kicsit mintha nem szimpatizalna velem és ők 2en nagyon jóban lettek. És az én munkámat meg ugyerzem lenezik, meg a koromat is..
2021. jan. 4. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Ha olyan jóban voltatok, akkor miért nem beszéled meg vele?
2021. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Itt meg mi történt, hogy eltűnt az összes többi válasz? :D
2021. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!