Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elköszönnétek bárkitől is, ha...

Elköszönnétek bárkitől is, ha home office lenne és épp most mondanátok fel?

Figyelt kérdés

Ugye ha normál menetrend lenne, feltűnő lenne a távozásom, íróasztal összepakolása, HR-eshez járkálás, személyes ez -az hazavitele.

De home office van senki sincs benn, így úgy pakoltam össze hogy senki se látja


Majd ha valamikor visszamennek, majd látják az üres asztalt.

Nem is találkozom senkivel személyesen.

Így elköszönnétek bárkitől is?


Felmondtam , felmondási idő letelt, asztalom összepakoltam laptopot leadtam és távoztam-és munkatársaim az egészről semmit se tudnak.


2021. jan. 10. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ez ugy megy, hogy a fonok skype meetingen felhiv minket, bejelenti, hogy xy elmegy es mi elkoszonunk tole, vagy legalabb a kozos chatben irunk neki par sort. Nalatok semmi ilyen?
2021. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Itt aztán ilyen nem lesz. ősszel ment el valaki úgy hogy nézem egyik reggel ki van írva helyettesítésre.... kérdezem beteg lett? válasz nem , felmondott..


tegnap még ott volt, és egy szót se szólt arról hogy felmondana....


itt nálunk ez így működik.

2021. jan. 10. 09:40
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ÉN igen, de te nyilván utálod az egész kócerájt, tehát felesleges a kérdésed.
2021. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát igazából 1 embert utálok de azt nagyon (a górét) és valahogy úgy vagyok vele, hogy egységként kezelem a helyet. utálom a főnököt = utálom a helyet minden tartozékával (a kollegákat is beleértve)
2021. jan. 10. 09:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Főleg, hogy ha utálom őket.
2021. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
En irtam egy bucsu emailt a kozos mailre, mert 5 ev utan ennyi szerintem illendo volt. Kotodni en se kotodtem mar senkihez.
2021. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És ki és mit válaszolt erre? Gondolom, kb senki semmit.
2021. jan. 10. 10:00
 8/19 anonim ***** válasza:
Én sem köszönnek el a helyedben, max attól a pár embertől emailban, akikkel napi kapcsolatban voltál, és megvan az email címük (így a felmondási után is).
2021. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk elektronikus a kapcsolat a munkatársakkal.

Amikor elment az egyik könyvelo szülni(vagy nyugdijba?),-ezeket nem szoktam követni, jelezte hogy köszöni az eddigi együttműködését de ő elköszön x edik naptol.


Már csak azert is minimum jelezni hogy ne bombázzuk már tovabb e mailekkel feleslegesen, aztan meg lessük miert nen reagál..

2021. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*együttműködést
2021. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!