Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elköszönnétek bárkitől is, ha...

Elköszönnétek bárkitől is, ha home office lenne és épp most mondanátok fel?

Figyelt kérdés

Ugye ha normál menetrend lenne, feltűnő lenne a távozásom, íróasztal összepakolása, HR-eshez járkálás, személyes ez -az hazavitele.

De home office van senki sincs benn, így úgy pakoltam össze hogy senki se látja


Majd ha valamikor visszamennek, majd látják az üres asztalt.

Nem is találkozom senkivel személyesen.

Így elköszönnétek bárkitől is?


Felmondtam , felmondási idő letelt, asztalom összepakoltam laptopot leadtam és távoztam-és munkatársaim az egészről semmit se tudnak.


2021. jan. 10. 09:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9es ezen jót nevettem... A könyvelő korából csak kiderul, hogy szülni vagy nyugdijba ment...😂


A kérdésre válaszolva.. Nem köszönnek el csak a közvetlen kollégaktol.

2021. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha utálom őket, akkor nem.
2021. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11# bakker a korát se tudom soha nem is láttam. Max a telefonhangjábol tudnék saccolni.


Ilyen szinten csak elektronikusak a munkatársak.

2021. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja értem. 😊 De azért nekem vidáman indult a reggelem, remélem nem haragszol érte. Így már értem, ha sosem láttátok egymást... 😊
2021. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Dehogy haragszom.en is mosolyogtam ezen hogy valahol tenyleg vicces!:)


Igazábol kinyomozhatnám ha akarnám hogy ki kicsoda(a vezetőket sem láttam soha csak a közvetlen főnököm), de ilyen online munkában engem komolyan nem is érdekel. Csak annyi ha bekérek valamit azt megküldjék, meg válaszoljon ha kérdezek, stb stb ami a munkámhoz kell.

2021. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk valahogy civilizált emberek dolgoznak és ezek alap dolgok.

Eleve akikkel közeli munkakapcsolatban (hangsúly a munkán van) van a felmondott, azokkal közli előre, hogy a feladatok átadása, helyettesítés stb megoldott legyen. Hülyén nézne ki, ha másnap hívogatnának egy nem élő telefonszámot, vagy éppen egy nem létező e-mail címre írogatnának a kollégák. Az utolsó munkanapon meg van elköszönés. Egy rövid búcsúlevél vagy az egész cégnek, vagy azoknak akikkel minimálisan is, de volt kapcsolat. Aki meg nem egy kiállhatatlan kolléga volt, annak még kis ajándék, búcsúparty is szokott lenni (pár perc, egy közös kávé, esetleg süti ilyesmi), csak hogy legyen egy formális elköszönés, sok sikert kívánás a jövőre nézve. Nyilván, ha mindenki home office, akkor virtuálisan, ha nem, akkor személyesen

2021. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én nem köszönnék el, de a home office alatt nem is kommunikálok a munkatársaimmal, mert nem kapcsolódik annyira össze a munkánk. Hónapok óta nem beszéltem szinte senkivel. :D

Tök véletlenül tudtam meg egy teljesen más ismerőstől, aki nem is itt dolgozik, csak vannak nálunk ismerősei, hogy kirúgtak egy embert tőlünk, kettő újat meg felvettek és most terveznek egy harmadikat is. Se a kirúgott nem búcsúzott el, sem az újonnan felvettek nem lettek bemutatva, mivel mindenki otthonról dolgozik. Szóval azt sem tudom, hogy az új munkatársaink férfik-e vagy nők, hogy hívják őket... :D Vicces lesz, ha visszamegyünk az irodába 1-2 hónap múlva, amikor véget ér a home office, és ott fogunk szembesülni először a személyzetbeli változásokkal. :D

2021. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég meglepő, hogy home office ide vagy oda, semmiféle kommunikáció nincs a kollégák között még elektronikusan sem. Ennyire egyéni és nem csapatorientált a munkaköröd? Talán egy kör e-mailt azért megér a dolog. Mégiscsak lehúztál ott egy x időt, ezek után azért korrektebb nem angolosan távozni.
2021. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csapatmunka is létezik online. Csak korrigáltam utolso válaazolot
2021. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!