Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A lányok egymás között, mikor...

A lányok egymás között, mikor találkoznak és elköszönnek, miért adnak 3 puszit egymásnak. A 2 az kevés nekik, nem elégednek meg vele, miért 3?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csak megint egy hülye divat.
2012. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tiniribi trend,majd kinövik.
2012. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és két puszit szoktam adni a barátnőimnek. Ellenben elég gyakran látok fiúkat akik egymásnak (!) adnak 3 (!) puszit. Sőt a múltkor is találkozom egy nem épp nagyon közeli ismerőssel ,szintén fiú és 3 puszit akart adni.

Egyébként jól mondta az első. Most ez a divat. De , ha megfigyeled gyakorlatilag 1 bizonyos korosztályra jellemző ez, felnőtt embereknél elég ritka ilyet látni.

2012. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerbek is három puszit adnak
2012. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hogy jönnek ide a szerbek????
2012. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én eleve nem szeretem ezt a pusziszkodást, egyik ismerősőmet megkérdeztem miért három miért nem 2 ő valami olyasmit mondott hogy mert a baráti kapcsolatot a 3 jelzi, de szerintem baromság
2012. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szláv nemzeteknél szokás a 3 puszi, de annyira, hogy a kettőn kifejezetten csodálkoznak. Ezt láthatta anno valamelyik lány szláv (orosz, szlovák, lengyel, cseh...) közegben és hazahozta. Szerintem így jelent meg a 3 puszi nálunk.
2012. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a puszilkodás, majd kinövik. Én csak olyanokkal szoktam puszilkodni, akiket régen láttam, de akkor is csak kettőt. Szóval ez egy hülye tini szokás, majd elmúlik.
2012. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem megint csak egy hülye divat, hanem úgy látszi még mindíg! Már 20 évvel ezelőtt is divat volt az iskolában, (már az álltalános iskolában) én már akkor is rüheltem! Ki nem álhattam,hogy mindenki körbecsókolt mindenkit (kivéve engem!), mindíg mondtam, hogy engem hagyjanak ki ebből a marhaságból!
2012. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zsófi0657 válasza:
Néha már megszokás. Nálam ez ott kezdődik h mi a barátaimmal nem pusziszkodunk hanem megöleljük egymást. :DD Sokkal jobb módja ez a köszönésnek. <3 xdd :D
2012. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!