Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkát választanátok?

Melyik munkát választanátok?

Figyelt kérdés

Kaptam 3 munkalehetőséget is.

-Egyik egy műszakos de keveset fizetne de szerintem kibírható (150 ezer körül)messze van

-Másik 3 műszakos de olyan feladat lenne amit szeretnék is csinálni meg sokat fizet (220-240 ezer)közel van

-Harmadik meg hétfőn fog keresni ami szintén 3 műszak de sokat nem tudok

Ti melyik munkalehetőséget választanátok 1 évnyi munkanélküliség után?

Mindre elfogok menni csak ha mind sikerülne is akkor nem tudom melyik lenne jobb. Van egy álmom, hogy saját lakást vegyek. Semmi más célom nincs épp csak ez. Melyik munkát válasszam e cél miatt?



2021. jan. 10. 18:38
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

nagyon gondolkozok ezen.

szívem szerint egy muszakos lenne a legjobb de nagyon keveset fizet sajnos.

három műszak meg barmoi nehéz elvileg de annyira nincs messze, meg olyan feladat is lenne amit szeretek. de nem tudom.

egy műszaknál tényleg csask a kényelmet néztem de a 3nál olyat csinalnek amit szeretek

2021. jan. 11. 01:24
 22/22 A kérdező kommentje:
meg nagyon nem tetszik hogy az egy műszakosnál külön helyen van az interjú tehát 2x interjú lesz. egyik más helyen gondolom központ másik meg ott ahova mennék. a 3 muszakosnal pedig ott helyben lenne és azzal lenne akivel telefonáltam. viszont minden interjura elmegyek és meglátom hogy döntök családom nagyon pártolja az egy műszakot de nekem ez rohadt keveset fizet már bocsnát de ez nekem kevés hogy célokat valósítsak meg. a 3 muszaknál meg pont elegendő lenne csak ott a 3 muszak durva bár én éjjel is fen tudok lenni.
2021. jan. 11. 01:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!