Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet a munkahelyünkön...

Hogyan lehet a munkahelyünkön spórolni?

Figyelt kérdés

Pl en nem tudom megoldani a munkahelyi fürdést, mert senki sem fürdik így megszólnának. Viszont a telefonomat és a power bankemet ott töltöm így kibírja egész hétvégén, hogy nem kell itthon használni az áramot erre. Nektek milyen technikátok van?

Volt egy kollégám, jól éltek, de mindig ételt kuncsorgott, akár egy falat chipset, csokit vagy ha valaki pl nem tudott megenni egy egész gyros tálat ő nem ette meg az ebédjét, eltette másnapra és a gyrost ette.

Hallottatok hasonlót?


2021. jan. 12. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

"Viszont a telefonomat és a power bankemet ott töltöm így kibírja egész hétvégén, hogy nem kell itthon használni az áramot erre. Nektek milyen technikátok van?"


Szerintem ezzel megspórolsz vagy 34Ft-ot! Szép munka!

2021. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát nagyon nem lehet spórolni, azon kívűl amit leírtál(telefontöltés) meg ha van kávé, akkor azt fogyasztod
2021. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát... Most gondolkodóba estem m.. Pedig már régóta dolgozom, de ez a kérdés sose jutott eddig eszembe, a kutyafajat!


Arra jutottam, hogy megsporolom a WC papírt és a vizet, amivel lehuzom a budit, plusz amivel kezet mosok... Havi szinten cca 500 Ft lehet?

2021. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3.vagyok. Plusz a fűtés és az áram, amig nem vagyok otthon. Ez több lehet...
2021. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Most komooyan egy telefontöltés gondot okoz otthon?
2021. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
#3! Amatőr! Ha lopnád a budipapírt akkor többet spórolhatnál!
2021. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ejszakai muszakot kell vallalni es akkor nem kell otthon vilagitast hasznalni :)
2021. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
maga a power bank a sok töltéstől tönkre fog menni és vehetsz évente újat. Vagy a csatlakozója adja meg magát. Így elbuksz 4532 db hétvégét amit megspóroltál.
2021. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Lopás nélkül nem igen lehet spórolni tudtommal, vendéglátós családtagnak pl nem kell italokra költenie mert ha kifog egy olyan esküvőt ott 20-30e ft értékű whisky is összejön bontatlanul.

Tisztítószerekkel lehet még játszani flakonban haza hordani, pl akinek nem fontos kézmosáshoz az illat, de van vagy 2 liter cws kézmosója, már az is spórolt valamennyit.

De leginkább élelmiszeripari dolgozók tudnak bizniszelni ha olyanok a körülmények.

2021. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Sehogyan! Édesf...zomdejóh...e vagy! Max a tesládat ott töltöd, de könyörgöm, ilyennek sosem lesz elektromos sportautója....
2021. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!