Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire figyeljünk és milyen...

Mire figyeljünk és milyen buktatói lehetnek ha párommal közös a munkahelyünk?

Figyelt kérdés
Én már több mint 2 éve dolgozom ott, ő most fog kezdeni. Nem egy cég, hanem maga a hely ahol dolgozunk közös.
2017. nov. 12. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok egymás főnökei akkor nagy gond nem lehet. Legyetek egymással kicsit közvetlenebbek mint a többi munkatárssal, de ne túl közvetlenek, csak annyit beszélgessetek amennyit másokkal is beszélnétek akikkel jóba vagytok a munkahelyen.
2017. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Hát elfogtok válni vagy keresel másik munkát.
2017. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A buktató a túl sok együtt töltött idő lehet, illetve ha keveritek a szerepeiteket: a munkatársét a házastársével, és fordítva. Ha intelligensek és tudatosak vagytok, működhet.
2017. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok. Egyébként nálunk van egy házaspár, a férj főnök, a feleség beosztott (a férje nem a közvetlen a főnöke). Nem keresik egymás társaságát munkaidőben, a szüneteket együtt töltik beszélgetve és ennyi. Jól megvannak így.
2017. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen meg kell tartani a két lépés távolságot. Otthoni témák minimalizálva, nincs pusziszkodás. Ne vegye észre senki, higy ti most éppen imádjátok egymást, vagy rossz passzban van a magánéletetek. Szerintem ennyi.

Otthon pedig a munkát kell félretenni.

A buktatója az lehet, hogy minden időtöket együtt töltitek.

2017. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mód van rá, nem melóznék a férjemmel egy helyen.

Előttem jó dolgokat írtak már.

Nem kell látnunk kivel milyen munkakapcsolatba vagyunk, kivel mennyit hüléskedünk.

Nálunk elég sok a viccelődés, nagyon sokan vagyunk, és ez, kivédhetetlen.

Gyanítom sok vita lenne ebből. Mindkettőnk részéről.

( Felhívtak a melóhelyről. és óhatatlanul hozta a formáját a kolléga, incselkedettt velem. Nem csak velem szokott, Ő ilyen. Mással is szokott. Bajba voltam, mert azt hittem kihallatszik az ő hangja, és az, amit mond. Azt hiszem maradokez a buta telefonyom mellett :P Lánykánk engem hívott, de a férjem vette fel a telot. És biza semmit nem hallottam a beszélgetésből. Mármint a lány amit mondott. Na akkor kicsit megkönnyebbültem ).


Zárójeles dolgot csak azért írtam le, előbb utóbb ilyen, vagy hasonló is megeshet veletek is. Konfliktus forrása.

2017. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!