Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakácsok, illetve konyhán...

Szakácsok, illetve konyhán dolgozók: dolgozatok valaha előre csomagolt kockázott/vágott hagymával?

Figyelt kérdés
Mármint, úgy hogy egy cég csinálja meg.(Kockázza vagy szeleteli csak). Lila és vöröshagymáról hallottam csak, amit így messze tőlünk "gyártanak", és használják. Én speciel Magyarországon még nem találkoztam vele sehol az életben (boltban sem.) Valakinek volt ilyenhez szerencséje?

2021. jan. 12. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig a fagyasztott cuccok közt szokott lenni, nagyon praktikus (bár nem vagyok szakács).
2021. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se vagyok szakács, de nálam is mindig van a fagyasztóban, főtt kaják alá, ahol úgyis szétfő a hagyma teljesen jó, még könnyebben fő széjjel, mint a friss.
2021. jan. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Békás Kft-től rendeltem amikor étteremben dolgoztam van a Matusz-Vadnak is és szerintem a Metro-ban is van.
2021. jan. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!