Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek találok valaha is...

Szuszi95 kérdése:

Szerintetek találok valaha is munkahelyet a szakmámban?

Figyelt kérdés

Tavaly végeztem gyógytornászként, ezen felül most szeptembertől elkezdtem a mesterképzést levelezőn. Volt egy munkám októbertől majdnem idén szeptemberig, egy edzőteremben dolgoztam, de sajnos a vírus miatt a terem csődbe ment, mivel nem voltak vendégek és kirúgtak. Itt edzőként dolgoztam, nem vagyok személyi edző, de nagyon jófej volt a tulaj és felvett így is, és közben rengeteg dolgot tanultam az edzőségről, a gyakorlatokról, meg hát gyógytornászként jól jött hogy emberekkel foglalkozhattam.

A lényeg hogy most a vírus helyzet miatt nem tudom érdemes e munkát keresni, egyáltalán foglalkoznak e a jelen helyzetben az intézmények ilyen dolgokkal.

Egyébként tavly július ótta keresek a szakmámba állást, Baranyamegyében lakom, de nem csak ide hanem szinte az össze megyébe elküldtem az önéletrajzomat és semmi. Persze volt ahonnan kedvesen visszaírtak, hogy nincs hely. De azért elég nyomasztó és le tudja vinni az életről az mbert ha sehova nem kell.

Persze más munkának is örülnék, de kezdőként nem tudom merre induljak el. Nincs ápoló, se személyi edző végzettségem és mivel nincs munkahelyem nincs pénzem átképezni magamat. Így is itthon lakom, ha nem csődölt volna be az edzőterem, már elköltöztem volna.

Szeretem anyuékat de nagyon szeretnék már önálló életet élni.

Köszönöm annak aki elolvasta. Nyugodtan mondja meg bárki ha én vagyok a béna.

25/L



2020. dec. 26. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hülyeséget írok. Csak egy ötlet.

SZTK-ban vagy kórházban nem tudtál elhelyezkedni masszőrként? Egyébként én szoc gondozó és ápoló végzettségű vagyok, de már óvodásként az volt a terv, hogy masszőr leszek, mert mindenki szerint van hozzá érzékem. Ez most eléggé lelombozott... remélem most már rövidesen találni fogsz munkát! :I

2020. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Köszi a kiírást. Amikor újra lesz terem az edző bizonyítványát tuti elkerem. Szerintem próbálkozhatsz a bizonyítványoddal oregotthonban vagy fogyatékos intézetben is. Esetleg kórház magánrendelő vagy alapítványok.
2020. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vége lesz a megszorításoknak még nagyobb igény lesz ezekre.

Egyébként simán lehetne otthonról skype órákat is tartani szerintem arra alkalmas betegeknek.

2020. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagy igény van erre!


Az ügyes gyógytornászok most is dolgoznak - egy csomó terápiát lehet online is irányítani a betegnél. Persze nem az összeset, hiszen sok esetben kell a fizikai kontaktus is - de pl. az, hogy egy láb- vagy kéztörés után hogyan csinálja a gyakorlatokat, az prímán lehet instruálni neten kersztül.

2020. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lett lepontozva a véleményem... A személyi edző egy másik szakma.
2020. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Meg kell nézni, hogy hogyan lehet vállalkozóként csinálni, mert igény lenne rá. Továbbá most az EÜ intézeteknek ez a legkisebb baja. Ami még pozitív lehet, hogy állambácsi szeretne praxisközösségeket létrehozni és így háziorvosi praxisok is tudnának gyógytornászt foglalkoztatni.


Ó és még valami, azért azt az önéletrajzot sem ártana átnézni. Én orvos vagyok, a gyógytornász hallgatók 90 százaléka olyan plázamacska, hogy a konditeremben meg wellness fürdőben bohóckodáson kívül szerintem minden másra alkalmatlan.

Esetleg még magánklinikákat lehet megpróbálni.

2020. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mi a fene ***** válasza:
Most mindenkienk nehéz mhelyet találni. Ismerősi körben próbálkozni, de az eü. körül maradni. Munkaügyi kp.?A többit előttem leírták.Igen és jó önéletrajz.
2020. dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yolo2 válasza:
100%
Vírus ide vagy oda, az állami státuszokat továbbra is feltöltik, ha felszabadul egy, szóval ne csüggedj, előbb utóbb találni fogsz valamit. Valóban érdemes lenne átnézni a CV-det, mivel azt látják meg elsőnek belőled, lehet nincs a legjobb állapotban és azért nem hívtak vissza sehonnan. Érdemes még gyt csoportokban tengődnöd egy kicsit, oda időnként idő előtt felkerülnek a felszabaduló státuszok, valamint a magán helyek is szoktak ott hirdetni állásokat. Arra viszont készülj, hogy az MSc-n tanulást kevesebb hely támogatja, de nem lehetetlen olyat találni.
2020. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!