Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is tapasztalja, hogy nem...

Más is tapasztalja, hogy nem tud kedves lenni olyan emberekhez, nem tud jópofizni olyan emberekkel akiket minden nap lát?

Figyelt kérdés

Egyszerűen őrület, hogy sok emberrel szinte folyton egy levegőt szívtok. Kegyetlen. Még ha nincs semmi baj sem velük, akkor sem tudom palástolni mennyire nincs kedvem már hozzájuk szólni.


Ez mitől lehet? Lehet, hogy magányos farkas típus vagyok?


2021. jan. 15. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam ez inkább pont ellenkezőleg van.
2021. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat vagytok összezárva és unod az egész légkört.Úgyhogy még sem annyira jó.Mert ha jó a társaság akkor nem így érzi az ember.Illetve lehet sok az az idő neked amit velük kell tölts és inkább elvonulnál csendben.Lehet jobban éreznéd magad ha kevesebben lennétek vagy egyedül kéne hogy dolgozz.Én se szeretem ha sok ember vesz körbe 8 vagy több órán át.Jobban szeretek mindent egyedül vagy max 1-2 emberrel megoldani
2021. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a korlátozások miatt is van ez nálad is.

Jelenleg összevesztem egy munkatársammal egy dolgon, e mellett más területet végzek, mint eddig, így inkább kerülöm az embereket, nem szeretnék beszélni, találkozni senkivel sem.

2021. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg utálom, ha hozzámszólnak, mert akkor arra kényszerítenek, hogy közvetlen közelről nézzem a ronda fejüket (most függetlenül attól, hogy én mennyire vagyok ronda, én nem kényszerítek erre senkit). Főleg a más emberek száját nézni, ahogy beszélnek, nagyon undi. Na most ez nagyon elmebeteg?
2021. jan. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!