Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gázszerelő vagyok miért van...

Gázszerelő vagyok miért van az hogy mikor kihívtok egy kazánhoz végig a hátam mögött álltok és nézitek és belebeszéltek amit csinálok?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró már azon gondolkodom otthagyom a a szakmát. Miért nem lehet az hogy itt a kazán ez a baja sokamunkamikyenszarzidőjárásésmégacovidstb 5 percben aztán békénhagysz megcsinálom a kazánod van fűtés melegvíz fizetsz és ennyi. Ma is egy ügyfél meg a fia 1.5 órán át 1 méteren belül egyik a bal a másik a jobb válkamon át nézte mit csinálok. Hogy hogy ennyire ráértek?

2021. jan. 15. 22:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert ha látják hogy mit csinálsz legközelebb nem kell kihívni.
2021. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azért állok ott, mert ha bármiben kell segíteni, akkor ne kelljen beszólni a szobába. Mindketten jól járunk, ha hamarabb végzel. Elszoktam gyalogolni onnan, mert tudom, hogy zavaró lehet, de mindenképp a közelben maradok.
2021. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mai világban én már sajnos nem bízom senkiben,redőnyős-gázos átt vert,ezekután én minden egyes esetben ott leszek igaz én nem beszélek.

Annyit én azért mondanák nekik legyenek szívesek csöndbe maradni mert te csöndben tudsz dolgozni, előre is köszönöm!

Aki ezért be sértődik akkor majd hív mást.

2021. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom nem akarnak ott hagyni egyedül. És akkor meg mit csináljon nézi :D


Legalábbis nekem ezért van, amikor nézem. Szerintem ha előre mondod, hogy sacc másfél óra lesz, akkor lehet kevésbé nézik. Mert lehet azt hitték csak negyed óra pl.

2021. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Mert férfiak, és úgy érzik, hogy ha már a férfiúi büszkeségükön csorba esett azzal, hogy szerelőt kellett hívniuk, akkor muszáj ott állniuk azzal az ürüggyel, hogy ők segítenek.


Mondjuk ha a fiú kisebbfajta gyerek volt, akkor részéről a kíváncsiság a magyarázat.

2021. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
"már azon gondolkodom otthagyom a a szakmát." Jol teszed! Rosszul választottál ha nem birod, hogy házhoz járo szerelöként a háziak nézik a tevékenységedet. Menj el egy gyárba szalag mellé ahol még a szomszédodhoz sem tudsz szolni a tempo miatt. Az valo neked.
2021. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert illetlenségnek tartanám, hogy otthagyom és hozzá sem szólok. Van hogy kávéval, üditővel is kínálom. Én nem vagyok nagyon beszédes egyébként.Azért is vagyok a közelében, ha bármi kellene neki, szoljon .
2021. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok hogy segíteni kell? van minden ami kell mindenre van egyemberes megoldás ez a munkám.
2021. jan. 15. 22:57
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ellopjon valamit.
2021. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Csináltatnák egy olyan pólót,pulcsit,kabátot amire jó nagy betűkkel ez lenne rá írva:

A jó munkához csend kell.

Légyszives maradj csendbe!!!

2021. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!